Мета:
19908 грн
Зібрано:
19908 грн
Створений:
20-02-2023
Завершений:
22-02-2023
Статус:
Завершений

​ДОПОМОЖІТЬ 13-РІЧНОМУ РОМАНУ З ДЦП ПРОЙТИ РЕАБІЛІТАЦІЮ У КВІТНІ!

Родина Милейків з любов’ю чекала на появу сина Романа. На жаль, малюк народився з численними вадами, до яких батьки не була готова. Важкі діагнози хлопчика стали виснажливим моральним та матеріальним випробуванням для них. Попри все, усі сили було покладено на боротьбу за здоров’я немовляти.

Батьки спробували все, що могли: лікування в стаціонарі, масажі, лікувальну фізкультуру, іпотерапію, анімалотерапію. Роман займався у реабілітаційних центрах рідного міста, в області і в МКВЛ В.І.Козявкіна в Трускавці. Роки наполегливої праці не минули даремно. Роман старанно здобував кожний додатковий рух.

Зараз хлопець може тримати голову, сидіти, перевертатися на два боки, потроху повзати і самостійно їсти. На жаль, Роман досі не розмовляє. Та це не заважає йому здобувати знання. Хлопець навчається у 7 класі на індивідуальній формі навчання.

До віку, коли Роман дуже різко підріс, він міг пересуватися з підтримкою. Але зараз, коли зріст хлопця сягнув 170 см, ходити йому не вдається взагалі. Втім, Роман не припиняє боротися за здорове майбутнє. Курси реабілітацій не можна пропускати, адже тоді усі здобуті навички буде втрачено.

Будь ласка, підтримайте родину Милейків, допоможіть Роману поїхати на плановий курс занять у квітні!


ПІБ: Милейко Роман Володимирович

Дата народження: 15.01.2010

Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез, гіперкінетичний синдром. Стійкі тяжкі незворотні рухові порушення. Симптоматична епілепсія

Мета проєкту: зібрати 19 908 грн на оплату курсу реабілітації у Міжнародній реабілітаційній клініці проф. Козявкіна

Проект завершений
Олександр
22-02-2023
14:29
19908 грн.
Свідоцтво про народження 
Виписка 
Рахунок 

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ