Мета:
25000 грн
Зібрано:
25000 грн
Створений:
27-02-2023
Завершений:
09-03-2023
Статус:
Завершений

​ДОПОМОЖІТЬ 6-РІЧНОМУ ІГОРЮ З ВАЖКИМИ ДІАГНОЗАМИ ЗДОБУТИ НОВІ НАВИЧКИ!

Ігор став довгоочікуваною дитиною у родині Хоменків. Хлопчик народився вчасно і через 3 дні їх із мамою виписали додому з пологового будинку. Перший тиждень життя Ігор дуже мало їв і спав. Батьки запанікували і звернулись до педіатра. Той направив їх до стаціонарного відділення лікарні у Харкові.

Там у малюка виявили внутрішньоутробну двосторонню пневмонію. Хворобу лікували дуже довго. У перинатальному центрі почались обстеження та діагностика. Ігора поставили на облік до цілого переліку спеціалістів: генетика, невропатолога, кардіолога, ортопеда. Врешті у малюка остаточно діагностували ДЦП.

Зараз Ігорю 6 років. Він життєрадісна дитина, любить спілкування і завжди намагається бути в оточенні однолітків. На жаль, Ігор не розмовляє, має фізичні та моторні недоліки та затримку у розвитку.

Через військове вторгнення росіян в Україну Хоменки були вимушені покинути рідну оселю у Харкові. А Ігор пропустив чимало реабілітаційних занять. Якщо хлопчик не почне курс у квітні багато здобутих навичок буде втрачено. Будь ласка, підтримайте родину, допоможіть Ігорю!


ПІБ: Хоменко Ігор Юрійович

Дата народження: 19.10.2016

Діагноз: Змішаний (дискінетичний тетрапарез та атактичний) церебральний параліч. Рухові порушення 2-го рівня. Порушення обміну сірковмісних амінокислот. Мітохондріальна дисфункціія. Затримка темпів статокінетичного та психомовного розвитків. Загальне недорозвинення мовлення 1-го рівня, дизартричні порушення.

Мета проєкту: зібрати 25 000 грн на оплату курсу реабілітації у реабілітаційному центрі «SPACE CLINIC»

Проект завершений
CreditPlus
09-03-2023
15:31
25000 грн.
Свідоцтво про народження 
Виписка 
Корінець із медичного висновку 
Рахунок 

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ