Мета:
25000 грн
Зібрано:
25000 грн
Створений:
15-03-2023
Завершений:
04-04-2023
Статус:
Завершений

​9-РІЧНА ЛІЗА З ЕПІЛЕПСІЄЮ ПОТРЕБУЄ РЕАБІЛІТАЦІЇ!

Під час народження Лізи Заторської сталося обвиття пуповини, що згодом спричинило затримку у розвитку немовляти. Обстеження виявило у дівчинки раннє ураження ЦНС, атонічно-астенічний синдром, затримку психо-мовленнєвого розвитку та стійкі рухові порушення.

Батьки одразу почали боротися за здоров'я дитини. Ліза почала займатися з реабілітологами і більшість проблем вдалось подолати. На жаль, залишився атонічно-астенічний синдром. Це один із видів ДЦП, що характеризується відсутністю спастики, але зниженим тонусом і слабкістю. Через це Ліза зовсім не розмовляє.

Втім, дівчинка дуже кмітлива і спрагла до знань. Ліза дуже позитивна, любить танцювати. Із задоволенням малює, незважаючи на те, що пальчики її не слухаються. Щоб закріпити здобуті навички й навчитись новим, Ліза потребує курсу реабілітації. Послуги спеціалістів коштують дорого.

Родина Заторських вимушено покинули рідну домівку у Херсонській області, та не можуть самостійно оплатити усі необхідні заходи для доньки. Будь ласка, допоможіть родині! Плановий курс для Лізи призначено на травень. Долучіться до збору і подаруйте дитині шанс на щасливе майбутнє!


ПІБ: Заторська Єлизавета Сергіївна

Дата народження: 28.01.2014

Діагноз: Структурна епілепсія з частими парціальними нападами. Когнітивне зниження з затримкою психічного та мовленнєвого розвитку. Атонічно-астенічний синдром зі стійкими руховими порушеннями.

Мета проєкту: зібрати 25 000 грн на оплату курсу реабілітації у реабілітаційному центрі для дітей з розладами аутистичного спектру та розладами мовлення «Наше дитинство»
Проект завершений
CreditPlus
04-04-2023
10:47
25000 грн.
Свідоцтво про народження 
Медичний висновок 
Рахунок 
Рахунок 
Акт виконаних робіт 
Розписка 

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ