Мета:
25000 грн
Зібрано:
25000 грн
Створений:
20-03-2023
Завершений:
04-04-2023
Статус:
Завершений

​5-РІЧНА ЮЛЯ З ДЦП БОРЕТЬСЯ З НАСЛІДКАМИ ДІАГНОЗУ. ПІДТРИМАЙТЕ ЇЇ!

Юля була однією дитиною з двійнят, котрі народились у родині Паламарчуків. Вагітність мами протікала на фоні низької плацентації. Це спричинило важкі пологи. Відтак, Юля разом із братиком народились передчасно і вага дівчинки складала усього 2180 г.

Діагнози, які було встановлено немовляті, лякали: перинатальне ураження головного мозку, перивентрикулярна лейкомаляція, двобічна вентрикулодилятація І стадії, рання анемія недоношених, неонатальний сепсис, некротичний ентероколіт, холестаз та інші.

На превеликий жаль, братик Юлі помер від некротичного ентероколіту. Тож дівчинка трималась за життя й боролась за двох. Продовжує й досі.

В 1 рік Юлі встановили діагноз ДЦП. Дитина розпочала заняття з реабілітологами. Завдяки систематичній роботі Юля здобула нові навички, навчилась відчувати й потроху керувати своїм тілом.

Зараз дівчинка росте старанною та сором’язливою дитиною. Вона знає форми й кольори, вміє рахувати до 10, повторює слова. Юля дуже любить переглядати мультфільми, складати пазли. Вона тягнеться до однолітків.

Зараз перед дівчинкою стоять нові цілі: покращити рівновагу й координацію, а також мовлення. Медичні послуги з реабілітаційних заходів коштують чимало. Тож родина Паламарчуків просить допомоги у всіх небайдужих.


ПІБ: Паламарчук Юлія Сергіївна

Дата народження: 30.05.2017

Діагноз: ДЦП, спастична диплегія. Затримка нервово-психічного розвитку

Мета проєкту: зібрати 25 000 грн на оплату курсу реабілітації у «Центрі реабілітації дитини «Вікторія»

Проект завершений
CreditPlus
04-04-2023
10:48
25000 грн.
Свідоцтво про народження 
Виписка з медичної картки 
Рахунок 
Акт виконаних робіт 
Рахунок 
Розписка 

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ