Мета:
25000 грн
Зібрано:
25000 грн
Створений:
30-03-2023
Завершений:
04-04-2023
Статус:
Завершений

​6-РІЧНИЙ ІВАН З АУТИЗМОМ ПОТРЕБУЄ СОЦІАЛІЗАЦІЇ!

Появи Івана з нетерпінням чекала уся родина Седлерів. Вагітність мами та пологи пройшли нормально, а у перші місяці життя малюк розвивався без ускладнень.

Хлопчику було близько року, коли він почав забувати усі набуті навички. З'явилися стереотипії, котрі з часом наростали і повністю витіснили ігри. Окрім психічного стану, погіршився й фізичний.

Додаткові обстеження виявили чисельні захворювання шлунково-кишкового тракту та специфічні нервові розлади. Згодом, коли Івану було півтора роки, йому встановили новий діагноз — аутизм з інтелектуальною недостатністю.

Зараз 6-річний Іван освоює користування туалетом, вчиться одягатися й роздягатися, мити руки, тримати ложку тощо. З психологом та логопедом дитина тренує розуміння зверненого мовлення, працює над звукоімітацією, відчуттям свого тіла.

Гарні результати Іван показує на заняттях з фізкультури та басейну. Його фізичний розвиток тісно пов'язаний із дозріванням психічних функцій. Тому фізкультура займає важливе місце в комплексній реабілітації дитини.

Іван — добрий та відкритий до спілкування і всього нового. Любить смачно поїсти та прогулятися містом. Хлопчику подобається залізничний транспорт, батут, футбол та заняття у басейні.

Хоча діагноз у хлопчика непростий, батьки і команда спеціалістів роблять все можливе, щоб він соціалізувався та був самостійним. Поки він маленький, йому легше здобути нові навички. Проте, можливості сімейного бюджету обмежені, а вартість на послуги спеціалістів невпинно зростає.

Щоб забезпечити дитині якісні, систематичні та комплексні заняття, родина Седлерів звертаються за допомогою до всіх небайдужих. Будь ласка, допоможіть Івану наблизитись до повноцінної взаємодії із світом!


ПІБ: Седлер Іван Євгенійович

Дата народження: 29.01.2017

Діагноз: Атиповий аутизм. Помірна розумова відсталість. Системне недорозвинення мовлення

Мета проєкту: зібрати 25 000 грн на оплату курсу реабілітації у «Центрі реабілітації дитини «Вікторія»

Проект завершений
CreditPlus
04-04-2023
10:49
25000 грн.
Свідоцтво про народження 
Епікриз 
Медичний висновок 
Рахунок 
Рахунок 
Акт виконаних робіт 
Розписка 

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ