Мета:
14500 грн
Зібрано:
14500 грн
Створений:
03-04-2023
Завершений:
04-04-2023
Статус:
Завершений

​15-РІЧНА АНЯ З РІДКІСНИМ ДІАГНОЗОМ ПОТРЕБУЄ ПІДТРИМУВАЛЬНИХ ЛІКІВ!

Залишок невикористаних коштів у розмірі 391,58 грн було перерозподілено на проєкт Валіко Паймаша.

У Ані Ткаченко рідкісне захворювання — ювенільний ідіопатичний артрит. Вперше про страшний діагноз родина дізналась, коли дівчинці ледь виповнилось 10 років. Якось уранці дитина прокинулась з болем у колінах, а самі суглоби виглядали дуже набряклими. Через сильний біль Аня не могла навіть встати з ліжка.

З районної лікарні дівчинку направили до Ревмокардіологічного відділення Київської лікарні № 6. Вже там Ані встановили рідкісний діагноз та призначили перше лікування. 5 тижнів дівчинка провела у стінах лікарні. За цей час Аня дуже схудла та змарніла. Разом із випискою вона отримала посвідчення дитини з інвалідністю.

Пізніше, у Чернігівській обласній дитячій лікарні Ані було рекомендовано препарат «Хуміра», завдяки якому стан дівчинки покращився. Зараз дитина приймає препарат «Сімпоні». У 2020 році до основного діагнозу Ані додались проблеми з внутрішніми органами. У неї виявили хворобу Крона та патологію нирок.

Попри важкі діагнози, Аня — дуже добра і спокійна. Через стан здоров’я вона часто пропускає уроки, але все одно навчається відмінно. Її улюблений предмет — математика. Аня активна і любить дружити. У школі вона разом із однокласниками й вчителями плете маскувальні сітки для Збройних Сил.

Зараз дівчина потребує підтримувальних ліків. Вона приймає їх регулярно. Батькам дуже важко забезпечувати доньку усіма необхідними медикаментами й лікувальними заходами. Будь ласка, підтримайте дівчинку у її боротьбі за здорове життя!


ПІБ: Ткаченко Анна Михайлівна

Дата народження: 01.02.2008

Діагноз: Ювенільний ідіопатичний артрит, асоційований з ВЗК. Хвороба Крона середньо-важкої форми. Тубуло-інтерстиціальний нефрит, хронічна хвороба нирок

Мета проєкту: зібрати 14 500 грн на придбання підтримувальних медикаментів

Проект завершений
CreditPlus
04-04-2023
10:50
14500 грн.
Свідоцтво про народження 
Витяг з історії хвороби 
Рахунок 
Видаткова накладна 
Рахунок, накладна 
Рахунок, накладна 
Рахунок, накладна 

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ