Мета:
25000 грн
Зібрано:
2000 грн
Створений:
09-10-2023
Статус:
Відкритий

​10-РІЧНИЙ ТИМОФІЙ ІЗ КОМПЛЕКСНИМИ ДІАГНОЗАМИ ПОТРЕБУЄ ПЛАНОВОГО КУРСУ РЕАБІЛІТАЦІЇ!

Про те, що син може народитись із вадами, родина Ратушних дізналась іще під час вагітності — на УЗД. І хоча сім’я була дуже стривожена інформацією від лікарів, все одно із великою радістю очікувала на появу хлопчика.

Під час важких пологів Тимофій з’явився на світ. І батьки одразу поклали усі на сили на його лікування й відновлення. Хлопчика обстежували й консультували лікарі з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра. Також він регулярно займався на реабілітаційних курсах.

До двох років Тимофій розвивався майже нормально, поки вперше не зіштовхнувся із судомами. Під час нападу лікарі приводили дитя до тями близько 40 хвилин. Після судом хлопчик перестав ставати на ноги, говорити. Довгі роки родина працює над розвитком сина.

Тимофій дуже любить музику, має напрочуд гарний слух. Грає на дитячих музичних інструментах. Його улюблені іграшки — барабани, і гітари, і піаніно. Попри те, що хлопчик не розмовляє, він із задоволенням мугикає різні пісеньки. А ще він дуже любить, коли мама читає йому вірші!

Ось як ніжно розповідає про сина мама Інна: «Тимофійчик дуже ніжна і тактильна дитина, любить щоб хтось був поруч, любить спілкування , хоч і своєю «французькою», і йому подобається, коли я за ним повторюю, любить обійматися».

Наразі Тимофій потребує регулярних занять зі спеціалістами. Тож, його очікують на плановий курс у грудні. Будь ласка, допоможіть родині оплатити медичні послуги!

ПІБ: Ратушний Тимофій Миколайович

Дата народження: 03.04.2013

Діагноз: Спастична геміплегія, ДЦП, геміпаретична форма, затримка психомоторного розвитку, симптоматична епілепсія, контрактура суглоба, нервово-м’язовий сколіоз, патологічне зміщення та підвивих суглоба, ділянка таза та стегно, атрофія зорових нервів обох очей

Мета проєкту: зібрати 25 000 грн на оплату реабілітаційного курсу


РЕКВІЗИТИ ДЛЯ НАДАННЯ БЛАГОДІЙНОЇ ДОПОМОГИ:

Отримувач: БФ «БІРЖА БЛАГОДІЙНОСТІ «ДОБРОДІЙ»

ЄДРПОУ 39308149

р/р IBAN UA553282090000026002000025224

АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «ПІВДЕННИЙ» МФО 328209

Призначення платежу: «Благодійний внесок для Ратушного Тимофія проєкт № 1507»

*Поля обов'язкові до заповнення

** Комісія платіжної системи 1,6%.
На проєкт зараховується сума за вирахуванням комісії.
CreditPlus
08-11-2023
16:53
2000 грн.
Свідоцтво про народження 
Виписка 
Рахунок 

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ