Мета:
50000 грн
Зібрано:
10000 грн
Створений:
25-03-2024
Статус:
Відкритий

​16-РІЧНА АНЯ З РІДКІСНИМ ДІАГНОЗОМ ПОТРЕБУЄ ПІДТРИМУВАЛЬНИХ ЛІКІВ!

У Ані Ткаченко рідкісне захворювання — ювенільний ідіопатичний артрит. Вперше про страшний діагноз родина дізналась, коли дівчинці ледь виповнилось 10 років. Одного ранку дитина прокинулась з болем у колінах, а суглоби були дуже набряклими. Через сильний біль Аня не могла навіть встати з ліжка.

З районної лікарні дівчинку направили до ревмокардіологічного відділення Київської лікарні № 6. Вже там Ані встановили рідкісний діагноз та призначили перше лікування. 5 тижнів дівчинка провела у стінах лікарні. За цей час Аня дуже схудла та змарніла. Разом із випискою вона отримала посвідчення дитини з інвалідністю.

Пізніше, у Чернігівській обласній дитячій лікарні Ані було рекомендовано препарат «Хуміра», завдяки якому стан дівчинки покращився. Зараз дитина приймає препарат «Сімпоні». У 2020 році до основного діагнозу Ані додались проблеми з внутрішніми органами. У неї виявили хворобу Крона та патологію нирок.

Місяць тому Аня перебувала у стінах стаціонару, продовжуючи регулярне лікування. Медики встановили, що «Сімпоні» не дав бажаного результату, тож призначили дівчині інші препарати, а також перевели Аню на повне ентеральне харчування спеціальною сумішшю «Nutrison powder».

Попри важкі діагнози, Аня — дуже добра і спокійна. Через стан здоров’я вона часто пропускає уроки, але все одно навчається відмінно. Її улюблений предмет — математика. Аня активна і любить дружити. У школі вона разом з однокласниками та вчителями плете маскувальні сітки для Збройних Сил. Дівчина захоплюється в'язанням, бісероплетінням, серіалами, судоку та іншими головоломками. Вона мріє про здорове майбутнє!

Зараз дівчина потребує підтримувальних ліків, а також дорогої суміші для ентерального харчування. Батькам дуже важко забезпечувати доньку усіма необхідними медикаментами й лікувальними заходами. Будь ласка, підтримайте родину Ткаченків!

ПІБ: Ткаченко Анна Михайлівна

Дата народження: 01.02.2008

Діагноз: Ювенільний ідіопатичний артрит, асоційований з ВЗК. Хвороба Крона середньо-важкої форми. Тубуло-інтерстиціальний нефрит, хронічна хвороба нирок

Мета проєкту: зібрати 50 000 грн на придбання спеціального ентерального харчування «Nutrison powder» і підтримувальних медикаментів

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ НАДАННЯ БЛАГОДІЙНОЇ ДОПОМОГИ:
Отримувач: БФ «БІРЖА БЛАГОДІЙНОСТІ «ДОБРОДІЙ»
ЄДРПОУ 39308149
р/р IBAN UA553282090000026002000025224
АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «ПІВДЕННИЙ» МФО 328209
Призначення платежу: «Благодійний внесок для Ткаченко Ані проєкт № 1587»

*Поля обов'язкові до заповнення

** Комісія платіжної системи 1,5%.
На проєкт зараховується сума за вирахуванням комісії.

CreditPlus
09-05-2024
11:46
10000 грн.
Свідоцтво про народження 
Виписка з історії хвороби 
Консультаційний висновок спеціаліста 
Виписка з історії хвороби 
Витяг з історії хвороби 
Довідка 
Довідка 

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ