Мета:
25000 грн
Зібрано:
5000 грн
Створений:
29-04-2024
Статус:
Відкритий

​​9-РІЧНИЙ ТИМУР З ДЦП МРІЄ СТАТИ ЛІКАРЕМ! ПІДТРИМАЙТЕ ХЛОПЧИКА!

Тимур — довгоочікувана дитина в родині Баглаїв. На жаль, вже на другу добу після народження стан хлопчика різко погіршився і його відправили до реанімації у одній з лікарень Донецька, де Тимур перебував цілий місяць.

Невдовзі, протягом перших місяців життя, хлопчику встановили цілу низку невтішних діагнозів, серед яких були, зокрема, ДЦП, спастична диплегія, та змішана гідроцефалія. Відтоді розпочалась боротьба за здоров’я дитини.

Мама, що виховує сина самотужки, відкладала на заняття для сина кожну гривню. Тимур регулярно проходив реабілітації у різних центрах України: Трускавці, Одесі, Харкові, Борисполі. Завдяки цьому хлопчик здобув багато нових навичок. Він почав повзати, сидіти, самостійно їсти. На жаль, самостійно ходити дитина досі не може.

Зараз Тимур разом із мамою покинули рідну домівку на Донеччині, рятуючись від російських окупаційних військ. Але родина попри все не припиняє боротись за повноцінне життя та здоров’я хлопчика.

Тимур — життєрадісний і веселий хлопчик. Зараз він навчається онлайн та з цікавістю вивчає англійську мову. Через стан здоров’я дитині важко дається навчання: руки не слухаються, підводить зір. Але Тимур дуже старається. Він любить книги й машинки, почав цікавитись космосом. При цьому дитина не може змиритися зі своїм станом здоров'я. Йому боляче дивитися, як граються інші діти.

Тимур каже, що коли виросте, стане лікарем. А поки що наполегливо бореться за своє майбутнє разом із реабілітологами. Нам хочеться, аби мрії хлопчика здійснилися! Допоможіть Тимуру потрапити на реабілітаційний курс занять, запланований на червень!

ПІБ: Баглай Тимур Анатолійович

Дата народження: 15.10.2014

Діагноз: ДЦП, спастична диплегія, змішана гідроцефалія

Мета проєкту: зібрати 25 000 грн на оплату курсу реабілітації у медичному реабілітаційному кабінеті «Андріяш»


РЕКВІЗИТИ ДЛЯ НАДАННЯ БЛАГОДІЙНОЇ ДОПОМОГИ:

Отримувач: БФ «БІРЖА БЛАГОДІЙНОСТІ «ДОБРОДІЙ»

ЄДРПОУ 39308149

р/р IBAN UA553282090000026002000025224

АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «ПІВДЕННИЙ» МФО 328209

Призначення платежу: «Благодійний внесок для Баглая Тимура проєкт № 1598»

*Поля обов'язкові до заповнення

** Комісія платіжної системи 1,5%.
На проєкт зараховується сума за вирахуванням комісії.

CreditPlus
09-05-2024
11:45
5000 грн.
Свідоцтво про народження 
Медичний висновок 
Виписка 

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ