Мета:
25990 грн
Зібрано:
5000 грн
Створений:
01-05-2024
Статус:
Відкритий

​​12-РІЧНИЙ КИРИЛО З ДЦП МРІЄ СПІВАТИ НА ВЕЛИКІЙ СЦЕНІ. ПІДТРИМАЙТЕ ХЛОПЦЯ У ЙОГО БОРОТЬБІ!

Кирило Тітов народився передчасно. Одразу після народження хлопчик мав вагу усього 1200 г. З першого подиху він почав свою боротьбу за життя. Впродовж трьох місяців малюк балансував між життям і смертю. Неймовірними зусиллями лікарів і родини його вдалося врятувати.

Попри це, наслідки передчасного народження хлопчика були жахливими. У віці 1 рік Кирило досі не здатен був тримати голову, ходити та повзати, не міг самостійно сидіти або перевертатися. Батьки поклали усі зусилля на лікування сина.

Перші 3 роки життя Кирило щодватижні відвідував реабілітаційні курси, а вдома займався лікувальною фізкультурою. Це дало свої результати. У 3 з половиною роки хлопчик вперше почав самостійно крокувати.

Певний час Кирило боровся із деформацією хребта. Завдяки систематичним заняттям зі спеціалістами, сеансам масажів та лікувальної фізкультури, носінню спеціальних ортезів подальшого викривлення хребта вдалось уникнути. Завдяки наполегливій праці спину вдалось стабілізувати.

Зараз 12-річний Кирило вчиться у 6 класі. Йому нелегко дається навчання, але хлопець старається. Крім того, він всерйоз захоплюється вокалом, виграє міжнародні конкурси. Мама хлопця розповідає: «Коли Кирило співає, він забуває про все, що відбувається навколо, і розслабляється»

Кирило — веселий хлопець. Часом він сумує, адже замість канікул йому доводиться їхати на черговий реабілітаційний курс, а замість того, щоб погуляти після школи, — відвідувати сеанс масажу або ЛФК.

Проте Кирило розуміє, що без регулярних занять він не зможе вільно рухатися. А тому наполегливо працює над здобуттям нових навичок. Будь ласка, допоможіть мріям Кирила здійснитися! Підтримайте його у нелегкій боротьбі за здорове майбутнє!

ПІБ: Тітов Кирило Петрович

Дата народження: 21.08.2011

Діагноз: ДЦП, синдром спастичного правобічного геміпарезу в стадії самостійної ходи. Рухові порушення ІІ рівня

Мета проєкту: зібрати 25 990 грн на оплату курсу реабілітації у Міжнародній реабілітаційній клініці проф. Козявкіна


РЕКВІЗИТИ ДЛЯ НАДАННЯ БЛАГОДІЙНОЇ ДОПОМОГИ:

Отримувач: БФ «БІРЖА БЛАГОДІЙНОСТІ «ДОБРОДІЙ»

ЄДРПОУ 39308149

р/р IBAN UA553282090000026002000025224

АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «ПІВДЕННИЙ» МФО 328209

Призначення платежу: «Благодійний внесок для Тітова Кирила проєкт № 1600»

*Поля обов'язкові до заповнення

** Комісія платіжної системи 1,5%.
На проєкт зараховується сума за вирахуванням комісії.

CreditPlus
09-05-2024
11:45
5000 грн.
Свідоцтво про народження 
Виписка 
Виписка 
Рахунок 

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ