Мета:
25000 грн
Зібрано:
6000 грн
Створений:
31-05-2024
Статус:
Відкритий

​5-РІЧНА КАРОЛІНА З ДЦП БОРЕТЬСЯ ЗА ЗДОРОВЕ ДИТИНСТВО! ПІДТРИМАЙТЕ ДІВЧИНКУ!

Коли Кароліні Мельничук виповнився лише 1 місяць, вона захворіла на менінгіт. Немовля вкрай важко переносило захворювання: довгий час перебувало під апаратом штучної вентиляції легень у реанімаційному відділенні. Перші 4 місяці дівчинка щосили боролась за власне життя.

Менінгіт спровокував появу й інших діагнозів: двосторонньої пневмонії, сепсису, гідроцефалії, ураження нирки. Врешті, Кароліну виписали додому у задовільному стані. Але гідроцефалія, на жаль, прогресувала. Дитина мала певне відставання у розвитку. З часом медики встановили Кароліні остаточний діагноз — ДЦП.

У 7 місяців Кароліна пройшла свій перший курс реабілітації. Але згодом, майже у 2-річному віці, у дівчинки стався рецидив епілептичних нападів. Із судомами маленька пацієнтка потрапила до реанімації. Там Кароліна перенесла складну операцію на головному мозку.

На жаль, судоми не припинялись, і дитина час від часу була змушена повертатись до лікарняних стін. Медики довго не могли підібрати ефективну терапію. Родина Мельничуків навіть зверталась до спеціалістів у Туреччині. Але, на жаль, закордонні лікарі також не змогли нічим зарадити.

Нарешті, коли Кароліні виповнилось 4 роки, на її самопочуття позитивно подіяла гормонотерапія, призначена лікарями. Стан дитини покращився, дівчинка почала вимовляти деякі слова. У березні цього року Кароліна пройшла обстеження на Закарпатті. Там дівчинці скорегували терапію, що дозволило зменшити судоми й прискорити розвиток. А у Києві дитина перенесла операцію на очах.

Кароліна — добра, ніжна дитина. Вона полюбляє їздити на велосипеді і гратися з тваринами. Дівчинка хоче товаришувати з іншими дітьми, але однолітки її не розуміють, бо Кароліна погано розмовляє і має гіперактивність.

Батьки щосили прагнуть поставити доньки на ноги. Кароліна перебуває під постійним наглядом нейрохірургів, невропатологів, епілептолога. Зараз дівчинка регулярно займається з педагогом. Проте, коштів на всі необхідні заходи у сім’ї не вистачає. Будь ласка, підтримайте Кароліну! Вже у серпні її очікують на заняттях з реабілітологами.

ПІБ: Мельничук Кароліна Валентинівна

Дата народження: 11.08.2018

Діагноз: ДЦП, спастична геміплегія зі стійкими руховими порушеннями, затримка моторного розвитку, гідроцефалія, епілепсія

Мета проєкту: зібрати 25 000 грн на оплату курсу реабілітації у навчально-корекційному центрі «ТІМ»


РЕКВІЗИТИ ДЛЯ НАДАННЯ БЛАГОДІЙНОЇ ДОПОМОГИ:

Отримувач: БФ «БІРЖА БЛАГОДІЙНОСТІ «ДОБРОДІЙ»

ЄДРПОУ 39308149

р/р IBAN UA553282090000026002000025224

АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «ПІВДЕННИЙ» МФО 328209

Призначення платежу: «Благодійний внесок для Мельничук Кароліни (проєкт № 1619)»

*Поля обов'язкові до заповнення

** Комісія платіжної системи 1,5%.
На проєкт зараховується сума за вирахуванням комісії.

CreditPlus
02-07-2024
21:17
6000 грн.
Свідоцтво про народження 
Виписка 
Рахунок 

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ