Наши победы

Миллионы маленьких украинцев нуждаются в нашей
помощи каждый день!

​5-РІЧНОМУ МИХАЙЛУ ІЗ СИНДРОМОМ ДАУНА ПОТРІБНА РЕАБІЛІТАЦІЯ

Цель:
25000 грн
Собрано:
25000 грн
Коли до Харкова, де мешкала родина, прийшла війна, вони були змушені шукати прихистку в різних містах України. За цей час Михайло пропустив реабілітаційні заняття, а його мама втратила заробіток.

​10-РІЧНА СОФІЯ З ДЦП МРІЄ ХОДИТИ САМОСТІЙНО. ДІВЧИНКА СПОДІВАЄТЬСЯ НА ПІДТРИМКУ!

Цель:
24908 грн
Собрано:
24908 грн
Софія — комунікабельна, життєрадісна та старанна дівчинка, яка впевнено працює над тим, щоб зробити перші самостійні кроки. Зараз дівчинка самостійно сидить, повзає та пересувається по кімнатах на колінах. Намагається говорити, хоч і нечітко.

​5-РІЧНА САША ПЕРЕНЕСЛА СКЛАДНІ ОПЕРАЦІЇ Й ТРАНСПЛАНТАЦІЇ СТОВБУРОВИХ КЛІТИН. ЗАРАЗ ВОНА БОРЕТЬСЯ ЗА КОЖНУ НОВУ НАВИЧКУ

Цель:
25000 грн
Собрано:
25000 грн
Саша — наймолодша дитина в родині Щекотуріних. Вона народилась здоровим немовлям у зазначений термін, розвивалась, рано почала розмовляти. Але щасливе дитинство дівчинки обірвалось в одну мить.

​8-РІЧНИЙ МАКСИМ З ДЦП ПОТРЕБУЄ РЕАБІЛІТАЦІЇ!

Цель:
25000 грн
Собрано:
25000 грн
З перших днів Максим почав боротьбу за життя. Хлопчик переніс інтенсивну терапію та операцію на легенях, був підключений до апарату ШВЛ. Врешті він почав самостійно дихати та їсти.

​8-РІЧНА МІЛАНА МАЙЖЕ ПОДОЛАЛА НАСЛІДКИ ДЦП. ЗАРАЗ ЇЙ ПОТРІБНА ВАША ДОПОМОГА!

Цель:
25000 грн
Собрано:
25000 грн
У перші місяці мама помітила, що немовля відстає у розвитку. Мілана не переверталась, не повзала, не могла сидіти. Поки лікарі встановлювали причину, мама зайнялась лікуванням доньки самостійно.

​7-РІЧНА СОЛОМІЯ МРІЄ ПРО НОВІ НАВИЧКИ. ВОНА ПОТРЕБУЄ РЕАБІЛІТАЦІЇ

Цель:
25000 грн
Собрано:
25000 грн
Зараз Соломії 7 років, вона вчиться у 1 класі на інклюзивній формі навчання. Інтелект дитини збережено і їй потрібно працювати над новими навичками. Через спастику дитині важко писати. А найгірше те, що вона не може самостійно ходити.

​7-РІЧНА МАША З ДЦП ДУЖЕ ХОЧЕ ЗРОБИТИ ПЕРШІ САМОСТІЙНІ КРОКИ!

Цель:
25000 грн
Собрано:
25000 грн
Маша усвідомлює свій важкий діагноз, та їй дуже тяжко змиритися із тим, що вона не може поводитись так, як інші діти. Найбільша мрія дитини — самостійно рухатися.

​6-РІЧНІЙ ОЛІ З ВАЖКИМИ ДІАГНОЗАМИ ПОТРІБНА ПІДТРИМКА! ДОПОМОЖІТЬ ДІВЧИНЦІ ЗАГОВОРИТИ!

Цель:
24000 грн
Собрано:
24000 грн
Попри страшні діагнози, Оля випромінює позитив, любить обійматися та обожнює музику. Дівчинка поки що не розмовляє, але батьки вірять у наполегливість дитини та ефективність лікування.

​ЛІКИ ТА ОБСТЕЖЕННЯ ДЛЯ 5-РІЧНОГО МИХАЙЛИКА З ВАЖКИМИ ДІАГНОЗАМИ

Цель:
16500 грн
Собрано:
16500 грн
5 років тому у родині Шелестюків народилась двійня — хлопчик і дівчинка, Михайлик і Діана. Лікарі давали невтішні прогнози та навіть не сподівались, що хлопчик виживе. На щастя, Михайлик впорався.

​11-РІЧНИЙ БОГДАН З ДЦП ПОТРЕБУЄ ПЛАНОВОГО КУРСУ РЕАБІЛІТАЦІЇ!

Цель:
25428 грн
Собрано:
25428 грн
Від самого народження Богдан приймає протисудомні препарати, адже тільки вони здатні полегшити біль. Діагноз хлопця важкий — ДЦП, мікроцефалія, судомний синдром. Мама Богдана докладає максимум зусиль, щоб покращити стан сина.

​13-РІЧНА САША З ДЦП ПРАГНЕ ВІДНОВИТИ ЗАБУТІ НАВИЧКИ!

Цель:
25000 грн
Собрано:
25000 грн
За усі роки регулярних занять з реабілітологами Саша навчилась самостійно сидіти, стояти біля опори, розмовляти, тримати рівновагу, потроху крокувати самостійно. Зараз дівчинці 13, вона навчається у 7 класі дистанційно.

​7-РІЧНА АГНІЯ З АУТИЗМОМ ПОТРЕБУЄ РЕАБІЛІТАЦІЇ. ПІДТРИМАЙТЕ ДІВЧИНКУ!

Цель:
25000 грн
Собрано:
25000 грн
В 3 роки, коли дитина пішла до садочка, педагоги звернули увагу батьків на те, що Агнія не розмовляє з дітьми та дорослими, відокремлюється. А коли дівчинці виповнилось 4, дитячий психіатр діагностував у неї селективний мутизм, тривожний розлад.

​11-РІЧНІЙ ЛІЛІЇ З ВАЖКИМИ ДІАГНОЗАМИ ПОТРІБНА РЕАБІЛІТАЦІЯ!

Цель:
15000 грн
Собрано:
15000 грн
Ліля навчається у 5 класі на інклюзивній формі навчання. Вона любить співати й слухати музику, розфарбовувати, ліпити й гратися з друзями. На жаль, зараз, коли дитині виповнилось 11 років й вона активно росте, з’являються побічні проблеми зі здоров’ям.

​МИРОСЛАВА З ДЦП ХОЧЕ ХОДИТИ САМОСТІЙНО. ДОПОМОЖІТЬ ЇЇ МРІЇ ЗДІЙСНИТИСЯ!

Цель:
19960 грн
Собрано:
19960 грн
В грудні минулого року дівчинка перенесла селективну дорзальну різотомію. Зараз Миросі потрібні регулярні заняття з реабілітологами. Тільки з їх допомогою дівчинка здобуде нові навички та матиме шанс самостійно ходити.

​5-РІЧНИЙ РОМА ПОБОРОВ РАК І ПРАГНЕ НАЗДОГНАТИ ОДНОЛІТКІВ У РОЗВИТКУ!

Цель:
25000 грн
Собрано:
25000 грн
Роман Ротко більше 3-х років боровся із раком. Він досягнув ремісії! Тепер болючі уколи, гіркі ліки й нещадна «хімія» позаду. Здавалось, на Рому чекає безтурботне здорове дитинство. Та хлопчика спіткала нова біда...

У вас есть проект?

НАПИШИТЕ НАМ