Последние новости

​​2 УКРАЇНСЬКІ БЕЗПІЛОТНИКИ ДЛЯ УКРАЇНСЬКОЇ АЕРОРОЗВІДКИ!

2 радіокеровані комплекси БпАК "Чаклун" вартістю 900 000 гривень для Аеророзвідка "Карлсон" днями придбано завдяки Біржа Благодійності «ДоброДій» спільно з партнерами Конкорд Банк / Concord bank та Concord Fintech Solutions та передано підрозділу. Цей безпілотник вже встиг неодноразово дуже добре зарекомендувати себе у повітряному фронті!

Серед його опцій:

  1. аерозйомка та аерофотографія місцевості з прив'язкою координат;
  2. проведення спостережних та розвідувальних місій;
  3. швидкість: 80 км/год (мах 130 км/год);
  4. час перебування у повітрі – 60 хв. (гарантовано).

Комплектація цієї пташки порівнюється з БПЛА вищого класу, які за вартістю значно перевищують вартість «Чаклуна». Але вітчизняне “крило” ані трохи не поступається якістю світовим аналогам. Та найприємніше - те, що створений цей комплекс українськими авіаконструкторами у космічній столиці України, в Дніпрі.

Комплекс складається з:

  • радіокерований літак 2 шт;
  • пульт керування;
  • наземна станція (ноутбук).

Аби ми і надалі мали можливість підтримувати наших захисників просимо підтримати наш спецпроєкт за посиланням: https://248.dp.ua/projects/1201#pay

1 656 131 ГРН НА ДОПОМОГУ ЗСУ!

​Біржа Благодійності “ДоброДій” невпинно підтримує захисників України у найгарячіших точках. Віримо, що злагоджена робота тилу допоможе нашим героям швидко та...

​25 000 ГРН НА ДОПОМОГУ ВАЖКОХВОРИМ ДІТЯМ!

Підопічні Біржі Благодійності «ДоброДій» отримали допомогу завдяки співробітникам @concord.ua , котрі внесли важливі внески у збори на лікування дітей.

​5-РІЧНИЙ СЕМЕН ЗМОЖЕ ЧУТИ І РОЗВИВАТИСЬ ЗАВДЯКИ ВАШІЙ ПІДТРИМЦІ!

5-річний підопічний Біржі Благодійності “ДоброДій” Семен Іваницький отримав довгоочікувані слухові апарати!

У вас есть проект?

НАПИШИТЕ НАМ