Последние новости

​​400 000 ГРН ДЛЯ ВАЖКОХВОРИХ ДІТЕЙ ВІД ВІРНИХ ДРУЗІВ І ПАРТНЕРІВ! ДЯКУЄМО, CreditPlus!

Ми щасливі, що навіть у найтемніші часи, завдяки чуйним партнерам, маємо змогу підтримувати маленьких українців, котрі боряться зі складними діагнозами.

Завдяки коштам від CreditPlus підопічні Біржі Благодійності «ДоброДій» пройдуть планові реабілітаційні курси й обстеження вже найближчим часом. Це:

Також завдяки внеску від CreditPlus до здорового майбутнього наблизились діти, що також потребують регулярних занять з реабілітологами:

  • 7-річна Овчаренко Мілана із синдромом Ангельмана (https://248.dp.ua/projects/1321);
  • 10-річний Маркіян Смеречанський із мітохондріальною енцефалопатією, глутаровою ацидурією (https://248.dp.ua/projects/1323);
  • 9-річна Марія Данильчук з важкою формою ДЦП (https://248.dp.ua/projects/1324);
  • 8-річний Максим Сенета з ураженням ЦНС (https://248.dp.ua/projects/1325).

А ще ці кошти забезпечать 4-річного Ростика Гридасова, що має лейкоз і синдром Дауна медикаментами та зможуть оплатити лабораторні дослідження.

Дякуємо, що разом з нами підтримуєте принцип системної допомоги!

Цього разу донейти були переказані на придбання електроенцелографічного комп'ютерного комплексу «BRAINTEST-24» для комунального закладу «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Мальва» Дніпропетровської обласної ради». За допомогою цього обладнання можна буде запобігти розвитку ускладнень, зменшити ступінь інвалідизації і зберегти життя! (https://248.dp.ua/projects/1199)

А також кошти підтримали «подушку безпеки» для пацієнтів Регіональний медичний центр родинного здоров'я (https://248.dp.ua/projects/1130).

1 656 131 ГРН НА ДОПОМОГУ ЗСУ!

​Біржа Благодійності “ДоброДій” невпинно підтримує захисників України у найгарячіших точках. Віримо, що злагоджена робота тилу допоможе нашим героям швидко та...

​25 000 ГРН НА ДОПОМОГУ ВАЖКОХВОРИМ ДІТЯМ!

Підопічні Біржі Благодійності «ДоброДій» отримали допомогу завдяки співробітникам @concord.ua , котрі внесли важливі внески у збори на лікування дітей.

​5-РІЧНИЙ СЕМЕН ЗМОЖЕ ЧУТИ І РОЗВИВАТИСЬ ЗАВДЯКИ ВАШІЙ ПІДТРИМЦІ!

5-річний підопічний Біржі Благодійності “ДоброДій” Семен Іваницький отримав довгоочікувані слухові апарати!

У вас есть проект?

НАПИШИТЕ НАМ