Открытые проекты

Миллионы маленьких украинцев нуждаются в нашей
помощи каждый день!

SOS! ОПОРНЫЕ БОЛЬНИЦЫ НУЖДАЮТСЯ В ПОМОЩИ

Цель:
5000000 грн
Собрано:
3017341 грн
В военное время победы врачей ценны не меньше героизма бойцов ВСУ! Сейчас в больницы постоянно попадают пациенты, нуждающиеся в неотложной помощи. Нагрузка на опорные медучреждения города выросла в несколько раз!

ПОДДЕРЖИ УКРАИНСКОЕ БУДУЩЕЕ

Цель:
40000000 грн
Собрано:
29328757.98 грн
Мы не остаемся в стороне от неотложных потребностей, и аккумулируем все свои ресурсы и призываем друзей и партнеров ПОМОГАТЬ УКРАИНЕ! Именно поэтому мы запускаем сбор средств на неотложные нужды координационного центра волонтерской помощи.

​16-РІЧНА КСЕНІЯ З ДЦП ПЕРЕНЕСЛА ОПЕРАЦІЇ ТА ПОТРЕБУЄ РЕАБІЛІТАЦІЇ!

Цель:
25000 грн
Собрано:
0 грн
Торік Ксенія перенесла операцію на лівому стегні після вивиху. Дівчина досі відновлюється після останнього операційного втручання. Ксенії щодня доводиться боротись за те, аби заново здобути навички.

​9-РІЧНИЙ ІВАН З МІКРОЦЕФАЛІЄЮ ПОТРЕБУЄ РЕАБІЛІТАЦІЇ! ПІДТРИМАЙТЕ ЙОГО!

Цель:
23634 грн
Собрано:
0 грн
У перші півроку життя лікарі не помічали негараздів. Та мама Івана звернула увагу на те, що син розвивається із затримкою. Тому звернулась до лікарів київського ОХМАТДИТу. Тамтешні медики приголомшили родину.

​1,5-РІЧНІЙ ЄВІ З ДЦП НЕОБХІДНІ ВАША УВАГА Й ПІДТРИМКА! ДІВЧИНКА ПРАГНЕ ПОДОЛАТИ НАСЛІДКИ ВАЖКИХ ДІАГНОЗІВ!

Цель:
25000 грн
Собрано:
0 грн
Після кожного курсу занять Єва здобуває нові навички та вміння. На жаль, заняття зі спеціалістами коштують дорого. Вартість одного курсу понад 25 000 грн, а Єві необхідно 8 таких курсів на рік.

У вас есть проект?

НАПИШИТЕ НАМ