Цель:
25000 грн
Собрано:
25000 грн
Создан:
21-12-2022
Завершен:
10-01-2023
Статус:
Завершен

​ПІДТРИМАЙТЕ 4-РІЧНУ КАРОЛІНУ З ДЦП У ЇЇ БОРОТЬБІ ЗА ЗДОРОВЕ ДИТИНСТВО!

Коли Кароліні виповнився лише 1 місяць, вона захворіла на менінгіт. Немовля вкрай важко переносило захворювання: перебувало під апаратом ШВЛ у реанімації. Перші 4 місяці дівчинка боролась за життя.

Менінгіт спровокував появу й інших діагнозів: двосторонньої пневмонії, сепсису, гідроцефалії, ураження нирки. Врешті, Кароліну виписали додому у задовільному стані. Але гідроцефалія прогресувала. Дитина відставала у розвитку. З часом медики встановили Кароліні заключний діагноз — ДЦП.

З 7 місячного віку Кароліна почала проходити реабілітаційні курси. Та майже у 2 роки у дівчинки стався рецидив епілептичних нападів. Із судомами маленька пацієнтка потрапила до реанімаційного відділення. Там Кароліні прооперували головний мозок.

На жаль, судоми не припинялись, і дитина час від часу потрапляла до лікарні. Медики довго не могли підібрати ефективну терапію. Родина навіть зверталась до турецьких спеціалістів. На жаль, марно.

Нарешті, коли Каролінці виповнилось 4 роки, на її самопочуття позитивно подіяла гормонотерапія, призначена лікарями. Тож стан дитини покращився, дівчинка почала вимовляти деякі слова.

Батьки щосили прагнуть поставити доньки на ноги. Кароліна перебуває під постійним наглядом нейрохірургів, невропатологів, епілептолога. Зараз дівчинка регулярно займається з педагогом.

Проте, коштів на всі необхідні заходи у сім’ї не вистачає. Будь ласка, підтримайте Кароліну, адже вже 1 лютого її очікують на заняттях з реабілітологом.


ПІБ: Мельничук Кароліна Валентинівна

Дата народження: 11.08.2018

Діагноз: ДЦП, спастична геміплегія зі стійкими руховими порушеннями, затримка моторного розвитку, гідроцефалія, епілепсія

Мета проєкту: зібрати 25 000 грн на оплату курсу реабілітації у навчально-корекційному центрі «ТІМ»

Проект завершен
CreditPlus
10-01-2023
13:26
23500 грн.
V.
21-12-2022
18:32
1500 грн.
Свідоцтво про народження 
Медичний висновок 
Рахунок 
Рахунок 
Акт виконаних робіт 
Розписка 

У вас есть проект?

НАПИШИТЕ НАМ