Цель:
23634 грн
Собрано:
23634 грн
Создан:
30-01-2023
Завершен:
09-03-2023
Статус:
Завершен

​9-РІЧНИЙ ІВАН З МІКРОЦЕФАЛІЄЮ ПОТРЕБУЄ РЕАБІЛІТАЦІЇ! ПІДТРИМАЙТЕ ЙОГО!

Іван Коробка народився на 38-му тижні вагітності абсолютно здоровим малюком. Проте за годину немовля перестало дихати. Два тижні Ваня перебував у реанімації. Саме з цього моменту і почалась його боротьба за життя, яка триває й досі.

У перші півроку життя лікарі не помічали негараздів. Та мама Івана звернула увагу на те, що син розвивається із затримкою. Тому звернулась до лікарів київського ОХМАТДИТу. Тамтешні медики приголомшили родину.

У Вані низка важких діагнозів: органічне ураження центральної нервової системи, мікроцефалія, спастичний тетрапарез, симптоматична епілепсії, затримка розумового і мовного розвитку, часткова атрофія зорового нерва.

Відтоді Іван почав інтенсивні заняття з реабілітологами. Разом з мамою вони відвідували спеціалістів у Трускавці, Вінниці, Дніпрі, Харкові, Києві, Одесі. Також хлопчик старанно займався вдома.

Завдяки наполегливій роботі хлопчик досягнув успіхів. Він самостійно їсть, частково розуміє звернене мовлення, ходить в ходунках. Ваня любить мультики. Якщо раніше він погано розумів, про що йдеться, то зараз почав краще усвідомлювати сюжет і мову персонажів.

За останній рік Ваня пройшов 4 реабілітаційні курси у рідному місті. Зараз йому треба активно здобувати нові навички. А у родині вже не вистачає коштів на оплату планового курсу реабілітації у квітні. Будь ласка, допоможіть йому!


ПІБ: Коробка Іван Євгенович

Дата народження: 19.04.2013

Діагноз: Мікроцефалія, спастичний тетрапарез, симптоматична епілепсії, затримка розумового і мовного розвитку, часткова атрофія зорового нерва

Мета проєкту: зібрати 23 634 грн на оплату курсу реабілітації у Міжнародній реабілітаційній клініці проф. Козявкіна

Проект завершен
CreditPlus
09-03-2023
15:27
13427 грн.
CreditPlus
08-02-2023
14:55
10207 грн.
Свідоцтво про народження 
Медичний висновок і довідка 
Рахунок 

У вас есть проект?

НАПИШИТЕ НАМ