Цель:
25000 грн
Собрано:
25000 грн
Создан:
03-02-2023
Завершен:
09-03-2023
Статус:
Завершен

​ВІКА З РОЗЛАДАМИ АУТИСТИЧНОГО СПЕКТРУ ПОТРЕБУЄ ПІДТРИМКИ!

Віці Кириченко 8 років. Від народження вона зростала, оточена любов’ю родини — мами, тата і старшої сестри. На жаль, близько року дівчинка захворіла на ГРВІ і, як наслідок, втратила усі навички: не реагувала на звертання, не дивилась в очі.

Відтоді родина Кириченків почала боротьбу за здоров’я доньки. Віка відвідала десятки лікарських кабінетів і курсів реабілітацій. У результаті медики встановили їй діагноз — сенсомоторна алалія, гіперактивність, затримка психомовленнєвого розвитку.

Батьки дотримувались усіх рекомендацій спеціалістів, і це принесло довгоочікуваний результат. Зараз Віка тримає зоровий контакт, відгукується на своє ім’я, малює фарбами, робить поробки, вирізає ножицями, знає цифри та алфавіт.

Віка розуміє звернене мовлення і може повторити деякі слова, та, на жаль, вона зовсім не спілкується, не говорить до членів родини, ніяк не називає маму, тата і старшу сестру.

Поглиблені обстеження виявили у Віки когнітивну епілептиформну дезінтеграцію та аутистичний епілептиформний регрес. Це означає, що дівчинка потребує регулярних занять з психологом, дефектологом і логопедом.

Будь ласка, допоможіть Кириченкам оплатити плановий курс занять для доньки, що призначено на кінець березня!


ПІБ: Кириченко Вікторія

Дата народження: 19.09.2014

Діагноз: Когнітивна епілептиформна дезінтеграція. Аутистичний епілептиформний регрес. Затримка психомовленнєвого розвитку

Мета проєкту: зібрати 25 000 грн на оплату курсу реабілітації у Центрі супроводу дітей з особливими освітніми потребами «Dnipro Sensory World»

Проект завершен
CreditPlus
09-03-2023
15:27
14793 грн.
CreditPlus
08-02-2023
14:55
10207 грн.
Свідоцтво про народження 
Консультаційний висновок спеціаліста 
Консультаційний висновок спеціаліста 
Медичний висновок 
Рахунок 
Акт виконаних робіт 
Розписка 

У вас есть проект?

НАПИШИТЕ НАМ