Хто ми?

Біржа Благодійності «ДоброДій» – перша повністю цифрова благодійна біржа в Україні!

Ми працюємо за принципом краудфандінгу. І першими в країні використали чат-бот для збору благодійних пожертв.

Біржа Благодійності «ДоброДій» зайняла 2 призових місця в Національному конкурсі «Благодійна Україна» 2020. Конкурсна комісія розглянула 1 163 заявки від різних номінацій, і перемога одразу в двох номінаціях доводить нашу ефективність, прозорість і професіоналізм!

Наша ідея: благодійність - норма життя.

Взявши за основу системну усвідомлену благодійність, інноваційні технології, ми об`єднуємося з однодумцями, результатами чого стають унікальні кейси.

За 7 років існування нам вдалося реалізувати понад 1 000 проектів на суму понад 31 млн гривень. Ми допомогли 700 дітям з важкими захворюваннями. Більш 5,5 млн гривень було переказано лікарням і соціальним установам.

Приєднуйтесь до нас, давайте творити добро разом!
Список реалізованих проектів за час нашого існування

Ми розвиваємося

Зараз настав час відкриття нових НЕ матеріальних проектів. Ми бачимо реальне бажання оточуючих нас ЛЮДЕЙ бути причетними до подій навколо: робити, змінювати, впливати, будувати, повертатися в Україну, виховувати тут своїх дітей. Часто такі дії починаються не тільки з перерахування грошей, а з бажання витратити особистий час - поділитися шматочком теплоти своєї душі, вкласти свої професійні досягнення, або просто прибрати територію.

У БУДЬ-ЯКОЇ ГРАНДІОЗНОЇ ПОДІЇ В ВИТОКАХ
СТОЇТЬ МАЛЕНЬКА ДІЯ

Засновники

Yulia Sosyedka
us-arr
Юлія Сосєдка
Olena Sosyedka
s-arr
Олена Сосєдка

Засновниці Біржі дві сестри - Юлія Сосєдка і Олена Сосєдка, вони ж засновники Конкорд Банку .

Кілька слів про нас:

  • Ми живемо в Україні, любимо свою країну і людей. ЗМІНЮЄМО світ навколо нас і запрошуємо приєднатися всіх, хто вірить в свої сили, щедрий душею і серцем, прагне творити добро і хоче бути причетним до цих змін.
  • Наша команда - це наша сім'я. Це люди, об'єднані спільною метою та ідеєю: «Хто врятував одне долю, той врятував людство» (Талмуд, Сангедрін 4 гл.5 миш.).
  • Ми НЕ належимо до жодної політичної партії і взагалі не займаємося політикою. Віримо тільки в одну творчу силу - природне бажання дорослої людини зробити світ, де він живе Краще, Чистіше, Безпечніше і Красивіше.
  • Все грандіозне починається з малого. Кожен з вас, хто поділяє наші мети і переконання може приєднатися до нас. Ви можете допомагати будь-яким можливим для вас способом. Зв'яжіться з нами і разом ми зробимо багато добра!
  • Ми дорожимо репутацією Біржі. Максимальна відкритість і прозорість - основні принципи нашої діяльності.
  • Важливо! Ми не працюємо з проектами, які передбачають можливість заробітку і не допускаємо ніяких фінансових махінацій на нашій платформі.

Благодійність - норма життя. Не віддаючи не можна отримати.
Наші дії формують майбутнє для нас самих і наших дітей.