Останні новини

29 ВЕРЕСНЯ — МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ГЛУХИХ

Цей день - ще один важливий і доречний привід привернути увагу до тих, для кого тиша стала постійним супутником життя. Ми у Біржі Благодійності “ДоброДій” постійно на зв’язку з дітьми та підлітками з вадами слуху, та завжди готові надати допомогу.

За даними ВООЗ, понад 430 мільйонів людей у світі мають порушення слуху. В Україні близько 100 тисяч осіб стикаються з цією проблемою, зокрема багато дітей, для яких своєчасне слухопротезування є вирішальним.

Дитинство багатьох наших підопічних навряд чи можна назвати повноцінним через суцільну або часткову тишу. Це призводить до проблем з комунікацією, соціалізацією, розвитку. Втім, сучасні технології можуть змінити долю цих дітей, даруючи їм можливість почути світ навколо.

Слухопротезування — це не просто медична необхідність, а реальний шанс для дітей на розвиток, спілкування та інтеграцію в суспільство. Без слухових апаратів вони ризикують залишитися в ізоляції, не маючи можливості почути голоси рідних чи навчатися разом з однолітками.

Сьогодні ваша підтримка може змінити життя одразу трьох маленьких українців, підопічних Біржі Благодійності «ДоброДій» з вадами слуху, котрим потрібні якісні та потужні слухові апарати. Це:

Зробити внесок можна на сторінках проєктів або за реквізитами:

Отримувач: БФ «БІРЖА БЛАГОДІЙНОСТІ «ДОБРОДІЙ»
ЄДРПОУ 39308149
р/р IBAN UA553282090000026002000025224
АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «ПІВДЕННИЙ» МФО 328209
Призначення платежу: «Благодійний внесок для Прізвище ім’я дитини»

Ваша допомога може подарувати цим дітям нові можливості та щасливе дитинство! Не залишайтеся осторонь — разом ми можемо змінити їхнє майбутнє!

ВЕРЕСЕНЬ 2024: ПРОСВІТНИЦТВО ТА ВЧАСНА ДОПОМОГА РЯТУЮТЬ ЖИТТЯ

Вересень 2024 року для Біржі Благодійності «ДоброДій» був місяцем не лише фінансової допомоги, підтримки актуальних проєктів та підопічних, але й...

ПОВАГА - КЛЮЧОВИЙ ЕЛЕМЕНТ У СТАВЛЕННІ ДО ВІЙСЬКОВИХ!

Спробуємо покроково розібратися, про що має бути повага до військових у сьогоденній Україні. В першу чергу — це про умови...

ІНКЛЮЗИВНА КОМУНІКАЦІЯ

Ми замислюємося, як правильно спілкуватися з людьми з інвалідністю, лише у ті моменти, коли зустрічаємось з ними безпосередньо. Етичні норми...

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ