Останні новини

АУДІОМЕТР В ОБЛАСНУ ДИТЯЧУ КЛІНІЧНУ ЛІКАРНЮ

"ДоброДій" разом із соціально відповідальної компанією, що залишилась інкогніто, допомогли Обласній клінічній дитячій лікарні.

Ми придбали надважливий діагностичний пристрій - аудіометр, що складається із медичної комп'ютерної платформи "Eclipse" з модулями EP15 та DPOAE20 та ноутбуком (виробництва фірми "Interacoustics", Данія).

Вартість аудіометру - майже 815 тис грн! А його значення для Центру реабілітації дітей з порушенням слуху і мови надзвичайна. Цей пристрій дозволить лікарям центру діагностувати порушення слуху у немовлят, навіть у передчасно народжених. Завдяки цьому шанси дитини на повне одужання значно збільшаться.

Ми щиро вдячні партнерам за колосальну підтримку! Нехай системної допомоги буде більше!

​171 ТИС ГРН ДЛЯ ПЕРЕМОГИ УКРАЇНИ!

У вирі воєнного часу Біржа Благодійності "ДоброДій" завдяки постійним партнерам і вірним друзям продовжує підтримувати ЗСУ.

​НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ!

Минулого тижня ми відзвітували про результати роботи Біржі Благодійності "ДоброДій" за травень. Ми вдячні партнерам і благодійникам за безцінну фінансову...

​50 000 000 ГРН ЗА 100 ДНІВ!

Упевнено крокуємо до переможного літа! Віримо, що українське небо зовсім скоро стане мирним! І разом з партнерами робимо все можливе,...

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ