Останні новини

АУДІОМЕТР В ОБЛАСНУ ДИТЯЧУ КЛІНІЧНУ ЛІКАРНЮ

"ДоброДій" разом із соціально відповідальної компанією, що залишилась інкогніто, допомогли Обласній клінічній дитячій лікарні.

Ми придбали надважливий діагностичний пристрій - аудіометр, що складається із медичної комп'ютерної платформи "Eclipse" з модулями EP15 та DPOAE20 та ноутбуком (виробництва фірми "Interacoustics", Данія).

Вартість аудіометру - майже 815 тис грн! А його значення для Центру реабілітації дітей з порушенням слуху і мови надзвичайна. Цей пристрій дозволить лікарям центру діагностувати порушення слуху у немовлят, навіть у передчасно народжених. Завдяки цьому шанси дитини на повне одужання значно збільшаться.

Ми щиро вдячні партнерам за колосальну підтримку! Нехай системної допомоги буде більше!

У НАС ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ! ДоброДіємо 7 років!

​Окрім щасливої сімки, хочемо поділитися ще деякими святковими цифрами, якими ми пишаємося і яких би не досягли без вас!

423 500 ГРН ДОПОМОГИ ДЛЯ ЛІКАРНІ ІМ. РУДНЄВА

Завдяки соціально відповідальним партнерам Біржа "ДоброДій" допомогла Центру матері та дитини ім. проф. Руднєва. Вдалось придбати стерилізатор (380 тис грн)...

"ДОБРОДІЙ" СЕРЕД НАЙКРАЩИХ БЛАГОДІЙНИКІВ УКРАЇНИ!

Учора було визначено переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна» 2020. Це єдиний в Україні загальнонаціональний конкурс для благодійників.

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ