Останні новини

МАЙСТЕР КЛАСИ ВІД КРАЩИХ ПІАРНИКІВ ДНІПРА ЗДІЙСНЯТЬ МРІЮ МАЙБУТНЬОГО ВЕТЕРИНАРА!


З 16 вересня по 21 жовтня наш постійний партнер PR-агенція PRoector проведе серію освітніх четвергів для маркетологів, піарників, журналістів і власників бізнесу, де навчить знімати захоплюючі відеоісторії, писати вистрілюючі тексти, розробляти персональний стиль.

А усі виручені кошти підуть на оплату курсу реабілітації для нашої 13-річної підопічної Аліси Григоренко, майбутньої ветеринарки, яка рятує бездомних тварин і бореться із важким ДЦП за нормальне життя.

Розклад занять:

 • 16 вересня
  “Як створювати caption video у стилі BBC news, що збирають мільйони переглядів”.Спікери: творці проєкту Meet the engineers Саша Мала & Катя Нікітенко.
 • 23 вересня
  “Як розробити собі стиль як фешіоніст, але для життя”
  Спікер: стиліст "Битви стилістів", випускниця "Ukrainian Fashion Campus", співпрацювала з Galaxy Models, SkyModels Марта Турлакова.
 • 7 жовтня
  “10 секретів найсмачніших текстів та заголовків, які полюблять усі”
  Спікер: засновниця PRoector Влада Миколюк.
 • 21 жовтня
  “Stop-motion відео у дусі Chanel: новий спосіб підсилити комунікацію свого проєкту y Instagram”
  Спікер: Олександра Мала.

Реєстрація за посиланням https://bit.ly/3zVoD6V


SOS БОРГ ОБЛАСНОЇ ДИТЯЧОЇ ЛІКАРНІ - 800 ДОНОРІВ КРОВІ!

Більшість важкохворих підопічних Біржі, що проходять лікування на базі Дніпропетровська обласна дитяча лікарня потребують компонентів донорської крові. Наразі борг ОДКЛ...

У НАС ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ! ДоброДіємо 7 років!

​Окрім щасливої сімки, хочемо поділитися ще деякими святковими цифрами, якими ми пишаємося і яких би не досягли без вас!

АУДІОМЕТР В ОБЛАСНУ ДИТЯЧУ КЛІНІЧНУ ЛІКАРНЮ

"ДоброДій" разом із соціально відповідальної компанією, що залишилась інкогніто, допомогли Обласній клінічній дитячій лікарні. Ми придбали надважливий діагностичний пристрій -...

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ