Останні новини

SOS БОРГ ОБЛАСНОЇ ДИТЯЧОЇ ЛІКАРНІ - 800 ДОНОРІВ КРОВІ!

Щоби забезпечити потребу в крові, на 1000 жителів має бути 40 донорів. Зараз ці показники на пострадянському просторі сягають менше як 20 осіб із тисячі. Якщо донорської крові не вистачає, то переносять операції, умирають постраждалі в катастрофах, за важких пологів мами втрачають кров, онкохворі не можуть пройти курси терапії тощо.

Більшість важкохворих підопічних Біржі, що проходять лікування на базі Дніпропетровська обласна дитяча лікарня потребують компонентів донорської крові. Наразі борг ОДКЛ перед Банком крові – 800 донорів, це значить, що зовсім скоро діти з важкими захворюваннями можуть залишитися без вкрай необхідного лікування, адже переливання для них – частина терапії.

Тож 22 вересня Біржа Благодійності «ДоброДій» у партнерстві з ДонорUA , Dnipro Red Cross Volunteers, ГО "Дуїт" організовує донорську акцію у КП Дніпропетровська обласна станція переливання крові, аби перекрити борг та поповнити запаси.
Реєстрація: https://lnkd.in/gqkFMyaV

Якщо ви не можете бути донором - діліться цим дописом і кличте друзів, інформаційна підтримка також дуже важлива!

А для тих, хто ще вагається, ось вам топ 5 плюсів донорства:
  • Безкоштовні аналізи крові (перевірка на ВІЛ і гепатити В та С і сифіліс);
  • Зменшується ризик розвитку злоякісних пухлин;
  • Знижується ризик виникнення тромбозу;
  • Донори менше хворіють;
  • Ефект «warm glow» (задоволення від того, що «робиш свою справу», щоб допомагати іншим).
Здаючи кров, ви даруєте дітям шанси на життя!

250 тис грн від CreditPlus!

Завдяки добрим серцям наших партнерів допомогу отримали 16 підопічних Біржі! Це діти, що боряться із раком, планують реабілітації та обстеження...

НЕЙМОВІРНО ГАРНІ НОВИНИ! 366 ТИС. ГРН ВІД НАШИХ ПАРТНЕРІВ CREDIT 7 І CREDITРLUS!

​Завдяки цим грошам наші підопічні продовжать лікуватись від раку, отримають важливі ліки, спецхарчування, поїдуть на планові реабілітаційні курси.

140 ТИС ГРН ДОПОМОГИ!

​Ура! Ура! Ура! 140 тис грн допомоги! На цьому тижні ми отримали таку колосальну підтримку від постійних партнерів! Sloncredit, Concord...

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ