5000 ЄВРО ВІД НЕБАЙДУЖИХ НІМЦІВ
Україна героїчно самотужки чинить опір російській військовій агресії, перетворившись на справжній незламний щит для всієї Європи. Звичайні жителі ЄС не лишаються осторонь і підтримують український фронт і тил не словом, а ділом.
Благодійниця з Дюссельдорфа, котра є постійним донейтором проектів Біржі Благодійності «ДоброДій», організувала збір коштів та зібрала близько 5 000 євро на актуальні потреби українців!
Для зручності на нашому сайті розміщені реквізити для благодійних внесків у валюті. Друзі та партнери за кордоном можуть долучитись до збору коштів і підтримати проект переказом у доларах або євро.
#звітДобрихДій
10 РОКІВ РАЗОМ: ВІДЗНАЧАЄМО ДЕСЯТИЛІТТЯ ДОБРИХ СПРАВ!
5-РІЧНА АНЯ З ВАЖКИМ ДІАГНОЗОМ ОТРИМАЛА ПЕРШУ ЧАСТИНУ ПІДТРИМУЮЧИХ ЛІКІВ!
У вас є проект?
НАПИШІТЬ НАМ