Останні новини

​ПІДТРИМАЙТЕ ЗБІР КОШТІВ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ГУМАНІТАРНИХ ПОСТАВОК З ЄС ДО УКРАЇНИ!

Від початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну, європейські партнери Біржи Благодійності «ДоброДій» підтримують нас матеріально. Вантажі з Нідерландів від компанії «FruitQueenBV» з товарами першої необхідності, продуктами, засобами гігієни, дитячим харчуванням, вже прибули до України.

Зі свого боку ми відповідаємо за логістику вантажів з-за кордону, і як отримувачі, маємо транспортно-організаційні витрати. Забезпечення одного рейсу коштує приблизно 100 000 грн на тиждень, а наразі їх заплановано не менше трьох.

Вартість самого вантажу складає в середньому 1,3 млн грн., тож витрати виправдані. Запрошуємо долучитись до спецпроєкту! Кожен внесок допоможе постраждалим українцям в регіонах з найважчою гуманітарною ситуацією отримати найнеобхідніше якнайшвидше!

Єднаймось заради перемоги!


​ПРОФЕСІЙНІСТЬ ЗАВЖДИ НА ЧАСІ!

​Ніхто з нас не хотів, аби війна ставала звичним явищем. Але цей виклик нової реальності українці приймають з гідністю.

​ХИЖИЙ ПТАХ ВИЙШОВ НА ПОЛЮВАННЯ! ПРОЄКТ «КВІТИ ПЕРЕМОГИ» ЗІБРАВ 257 400 ГРН ДЛЯ ПОЛКУ «САФАРІ»

Проєкт «Квіти Перемоги» над яким протягом місяця працювала команда Біржі Благодійності «ДоброДій» у партнерстві з Асоціацією квіткових рітейлерів, та PRoector,...

​1 200 000 ГРН НА ДОПОМОГУ УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ! ПРОДОВЖУЄМО ПІДТРИМУВАТИ ФРОНТ!

Цілодобова робота задля перемоги України триває! Біржа Благодійності "ДоброДій" спільно з партнерами Конкорд Банк / Concord bank вчергове надали допомогу...

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ