Останні новини

600 КГ ПРОДУКТОВИХ НАБОРІВ ДЛЯ ПІДОПІЧНИХ БІРЖІ

Біржа Благодійності «ДоброДій» попри усі труднощі військового часу не припиняє зосереджуватись на своїх пріоритетних задачах — допомозі дітям з важкими діагнозами. Зараз це ще більше актуально, адже у багатьох областях України, де ведуться найзапекліші бої, є певні «збої» з нарахуванням соцвиплат, напівпорожні аптеки і майже спустошені магазини.

Завдяки нашим партнерам з Нідерландів ми адресно допомогли 25 сім'ям і передали продуктові набори. Допомога від європейських благодйників також надходить до шелтерів, лікарень, ЗСУ і тероборони.

У попередніх публікаціях ми говорили про те, що маємо суттєві логістичні витрати для організації прямих поставок гуманітарної допомоги. Забезпечення одного рейсу коштує приблизно 100 000 грн на тиждень, а наразі їх заплановано не менше трьох. Вартість самого вантажу складає в середньому 1,3 млн грн, тож витрати виправдані.

Просимо небайдужих підтримати спецпроєкт! Кожен внесок допоможе постраждалим українцям в регіонах з найважчою гуманітарною ситуацією отримати найнеобхідніше якнайшвидше!

10-річна дівчинка, позбавлена батьківського піклування, отримала імпланти для корекції деформації нижніх кінцівок

Завдяки підтримці небайдужих, Біржа Благодійності «ДоброДій» придбала матеріали для операції - титанові імпланти, призначені для корекції деформації нижніх кінцівок, вартістю...

​ПІДОПІЧНІ БІРЖІ БЛАГОДІЙНОСТІ «ДОБРОДІЙ» ЗДОБУВАЮТЬ НОВІ ЗВИЧКИ НА КУРСАХ РЕАБІЛІТАЦІЇ!

Нещодавно заняття з реабілітологами почало одразу четверо важкохворих дівчат.

​ДОБРІ НОВИНИ: 10-РІЧНИЙ РОМА ЗНОВУ ЗМОЖЕ ЧУТИ!

В нашій повсякденній рутинній роботі у напрямку підтримки дітей з важкими діагнозами стаються і хороші новини.

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ