Останні новини

600 КГ ПРОДУКТОВИХ НАБОРІВ ДЛЯ ПІДОПІЧНИХ БІРЖІ

Біржа Благодійності «ДоброДій» попри усі труднощі військового часу не припиняє зосереджуватись на своїх пріоритетних задачах — допомозі дітям з важкими діагнозами. Зараз це ще більше актуально, адже у багатьох областях України, де ведуться найзапекліші бої, є певні «збої» з нарахуванням соцвиплат, напівпорожні аптеки і майже спустошені магазини.

Завдяки нашим партнерам з Нідерландів ми адресно допомогли 25 сім'ям і передали продуктові набори. Допомога від європейських благодйників також надходить до шелтерів, лікарень, ЗСУ і тероборони.

У попередніх публікаціях ми говорили про те, що маємо суттєві логістичні витрати для організації прямих поставок гуманітарної допомоги. Забезпечення одного рейсу коштує приблизно 100 000 грн на тиждень, а наразі їх заплановано не менше трьох. Вартість самого вантажу складає в середньому 1,3 млн грн, тож витрати виправдані.

Просимо небайдужих підтримати спецпроєкт! Кожен внесок допоможе постраждалим українцям в регіонах з найважчою гуманітарною ситуацією отримати найнеобхідніше якнайшвидше!

​ЯК ТИ МОЖЕШ ПІДТРИМАТИ БІРЖУ БЛАГОДІЙНОСТІ «ДОБРОДІЙ» МАТЕРІАЛЬНО?

Ми вирішили нагадати, як саме ви можете долучитися до матеріальної допомоги Біржі та стати доброДІЄМ.

​257 ТИСЯЧ НА АППАРАТ ДЛЯ ВАКУУМНОЇ ТЕРАПІЇ РАН

Цей апарат сприяє загоєнню ран, видаляючи ексудати та інфекційний матеріал, готуючи рану для закриття.

​ПІДСУМКИ ДОБРИХ ДІЙ

Триває третій місяць повномасштабної війни в Україні. За цей час ми зібрались в одну велику рушійну силу, що здатна на...

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ