Останні новини

600 КГ ПРОДУКТОВИХ НАБОРІВ ДЛЯ ПІДОПІЧНИХ БІРЖІ

Біржа Благодійності «ДоброДій» попри усі труднощі військового часу не припиняє зосереджуватись на своїх пріоритетних задачах — допомозі дітям з важкими діагнозами. Зараз це ще більше актуально, адже у багатьох областях України, де ведуться найзапекліші бої, є певні «збої» з нарахуванням соцвиплат, напівпорожні аптеки і майже спустошені магазини.

Завдяки нашим партнерам з Нідерландів ми адресно допомогли 25 сім'ям і передали продуктові набори. Допомога від європейських благодйників також надходить до шелтерів, лікарень, ЗСУ і тероборони.

У попередніх публікаціях ми говорили про те, що маємо суттєві логістичні витрати для організації прямих поставок гуманітарної допомоги. Забезпечення одного рейсу коштує приблизно 100 000 грн на тиждень, а наразі їх заплановано не менше трьох. Вартість самого вантажу складає в середньому 1,3 млн грн, тож витрати виправдані.

Просимо небайдужих підтримати спецпроєкт! Кожен внесок допоможе постраждалим українцям в регіонах з найважчою гуманітарною ситуацією отримати найнеобхідніше якнайшвидше!

​ПРОФЕСІЙНІСТЬ ЗАВЖДИ НА ЧАСІ!

​Ніхто з нас не хотів, аби війна ставала звичним явищем. Але цей виклик нової реальності українці приймають з гідністю.

​ХИЖИЙ ПТАХ ВИЙШОВ НА ПОЛЮВАННЯ! ПРОЄКТ «КВІТИ ПЕРЕМОГИ» ЗІБРАВ 257 400 ГРН ДЛЯ ПОЛКУ «САФАРІ»

Проєкт «Квіти Перемоги» над яким протягом місяця працювала команда Біржі Благодійності «ДоброДій» у партнерстві з Асоціацією квіткових рітейлерів, та PRoector,...

​1 200 000 ГРН НА ДОПОМОГУ УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ! ПРОДОВЖУЄМО ПІДТРИМУВАТИ ФРОНТ!

Цілодобова робота задля перемоги України триває! Біржа Благодійності "ДоброДій" спільно з партнерами Конкорд Банк / Concord bank вчергове надали допомогу...

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ