Останні новини

70 000 ГРН ВІД ПОСТІЙНИХ ПАРТНЕРІВ Credit Plus!

Україна щодня стикається з жорстокими реаліями війни. Жахіття і несправедливість війни щодня збирають новий врожай із людських жертв, списки поранених та загиблих невпинно поповнюються. На жаль, війна забирає більшість ресурсів, в тому числі й увагу до важливих в усі часи речей. В першу чергу мова йде про здоров'я дітей.

Біржа Благодійності «ДоброДій» разом із постійними партнерами Credit Plus докладають максимум зусиль, щоб діти з важкими захворюваннями не залишились сам на сам зі своїми проблемами. Особливо під час війни.

Минулого тижня Credit Plus перерахували на проекти біржі 70 000 грн! Ці кошти стали справжнім порятунком для онкохворих дітей, що зараз мають отримувати інтенсивну терапію та потребують термінової допомоги!

Продовжити лікування від лейкозу зможе 13-річна Лейла Насібова. Зараз дівчинка приймає "суху хімію" вдома та бореться із побічними ускладненнями онкозахворювання.

Також спільними зусиллями, завдяки коштам, перерахованим Credit Plus, вдалося закрити проєкт, спрямований на допомогу 3-річному Ростику Гридасову. Зараз хлопчик перебуває у лікарні. Його терапія ускладнена через комбінацію складних діагнозів - синдрому Дауна та лейкозу.


На сьогодні діти забезпечені необхідними ліками і можуть продовжувати призначені курси лікування! Дякуємо партнерам за безцінну допомогу важкохворим дітям у ці непрості часи!

​171 ТИС ГРН ДЛЯ ПЕРЕМОГИ УКРАЇНИ!

У вирі воєнного часу Біржа Благодійності "ДоброДій" завдяки постійним партнерам і вірним друзям продовжує підтримувати ЗСУ.

​НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ!

Минулого тижня ми відзвітували про результати роботи Біржі Благодійності "ДоброДій" за травень. Ми вдячні партнерам і благодійникам за безцінну фінансову...

​50 000 000 ГРН ЗА 100 ДНІВ!

Упевнено крокуємо до переможного літа! Віримо, що українське небо зовсім скоро стане мирним! І разом з партнерами робимо все можливе,...

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ