Останні новини

70 000 ГРН ВІД ПОСТІЙНИХ ПАРТНЕРІВ Credit Plus!

Україна щодня стикається з жорстокими реаліями війни. Жахіття і несправедливість війни щодня збирають новий врожай із людських жертв, списки поранених та загиблих невпинно поповнюються. На жаль, війна забирає більшість ресурсів, в тому числі й увагу до важливих в усі часи речей. В першу чергу мова йде про здоров'я дітей.

Біржа Благодійності «ДоброДій» разом із постійними партнерами Credit Plus докладають максимум зусиль, щоб діти з важкими захворюваннями не залишились сам на сам зі своїми проблемами. Особливо під час війни.

Минулого тижня Credit Plus перерахували на проекти біржі 70 000 грн! Ці кошти стали справжнім порятунком для онкохворих дітей, що зараз мають отримувати інтенсивну терапію та потребують термінової допомоги!

Продовжити лікування від лейкозу зможе 13-річна Лейла Насібова. Зараз дівчинка приймає "суху хімію" вдома та бореться із побічними ускладненнями онкозахворювання.

Також спільними зусиллями, завдяки коштам, перерахованим Credit Plus, вдалося закрити проєкт, спрямований на допомогу 3-річному Ростику Гридасову. Зараз хлопчик перебуває у лікарні. Його терапія ускладнена через комбінацію складних діагнозів - синдрому Дауна та лейкозу.


На сьогодні діти забезпечені необхідними ліками і можуть продовжувати призначені курси лікування! Дякуємо партнерам за безцінну допомогу важкохворим дітям у ці непрості часи!

​ПРОФЕСІЙНІСТЬ ЗАВЖДИ НА ЧАСІ!

​Ніхто з нас не хотів, аби війна ставала звичним явищем. Але цей виклик нової реальності українці приймають з гідністю.

​ХИЖИЙ ПТАХ ВИЙШОВ НА ПОЛЮВАННЯ! ПРОЄКТ «КВІТИ ПЕРЕМОГИ» ЗІБРАВ 257 400 ГРН ДЛЯ ПОЛКУ «САФАРІ»

Проєкт «Квіти Перемоги» над яким протягом місяця працювала команда Біржі Благодійності «ДоброДій» у партнерстві з Асоціацією квіткових рітейлерів, та PRoector,...

​1 200 000 ГРН НА ДОПОМОГУ УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ! ПРОДОВЖУЄМО ПІДТРИМУВАТИ ФРОНТ!

Цілодобова робота задля перемоги України триває! Біржа Благодійності "ДоброДій" спільно з партнерами Конкорд Банк / Concord bank вчергове надали допомогу...

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ