Останні новини

​МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Цього року це свято набуло особливого значення. Тепер "захист дітей" – не просто слова. На превеликий жаль, усі українці, опинившись у новій воєнній реальності, відчули і побачили, якими беззахисними та тендітними є діти. І наскільки вони потребують підтримки, опори, захисту.

Ми щиро бажаємо усім дітям України бути здоровими і щасливими! Забути жахи війни і відчути радощі безтурботного дитинства. Нехай усе погане відійде у минуле. А попереду будуть перемога, мир, любов і злагода!

Аби допомогти важкохворим дитям вже зараз, приєднуйтесь до проектів Біржі Благодійності "ДоброДій" та станьте чарівником для маленьких підопічних!

P. S. 100% вашої підтримки дійде до адресата.

​171 ТИС ГРН ДЛЯ ПЕРЕМОГИ УКРАЇНИ!

У вирі воєнного часу Біржа Благодійності "ДоброДій" завдяки постійним партнерам і вірним друзям продовжує підтримувати ЗСУ.

​НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ!

Минулого тижня ми відзвітували про результати роботи Біржі Благодійності "ДоброДій" за травень. Ми вдячні партнерам і благодійникам за безцінну фінансову...

​50 000 000 ГРН ЗА 100 ДНІВ!

Упевнено крокуємо до переможного літа! Віримо, що українське небо зовсім скоро стане мирним! І разом з партнерами робимо все можливе,...

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ