Останні новини

​52 МЛН ГРН ЗА 4 МІСЯЦІ ВІЙНИ!

Біржа Благодійності "ДоброДій" акумулює усі зусилля задля перемоги України. Разом з партнерами ми робимо усе можливе, щоб українське сонце засяяло якомога скоріше!

Підіб'ємо підсумки роботи Біржі за весь період війни й за червень зокрема.

З початку повномасштабного вторгнення до 30 червня завдяки спільним зусиллям усіх партнерів Біржі ми надали допомогу, що загалом оцінюється в 51,9 млн грн!

А саме:

– ЗСУ – на 35,2 млн грн.

– опорним лікарням – на 4,1 млн грн.

– важкохворим дітям – на 600 тис. грн.

– надали гуманітарну допомогу загальною вартістю у 12 млн грн.

– Протягом червня за підтримки Concord Fintech Solutions , Конкорд Банк / Concord bank та інших партнерів Біржа Благодійності «ДоброДій» надала допомогу, що оцінюється у 2 млн грн!

– ЗСУ – на 1,7 млн грн

Більш детально про це у нашому дописі за посиланням.

– Дніпропетровська обласна дитяча лікарня отримала вкрай важливі препарати (омепразол та октра) для надання термінової допомоги маленьким пацієнтам на загальну суму 40 324, 53 грн.

– Біржа Благодійності "ДоброДій" не полишає пріоритетний напрям діяльності - допомогу важкохворим дітям.

У червні ми допомогли 13 підопічним: придбали слухові апарати, медикаменти, витратні матеріали, оплатили важливі лабораторні дослідження і курси реабілітацій на загальну суму 249 683, 26 грн.

Зокрема, завдяки безцінній підтримці благодійників вдалося придбати надпотужні, зручні, сучасні слухові апарати Oticon Xceed Play 1 BTE UP вартістю 164 000 грн для 15-річної Ліани з вадами слуху.

Через двосторонню нейросенсорну втрату слуху дівчині довелось покинути баскетбол. Її життя поринуло у суцільну тишу. Але тепер перед дівчиною відкрилась нова чудова реальність! Попереду у Ліани яскраве життя, сповнене різноманітних звуків!

Дякуємо партнерам Біржі! Разом ми здатні об'єднатись у непереможну силу, що підтримує Україну і на фронті, і в тилу!

​​3-річна Ніколь Михлик з вадою розвитку головного мозку отримала реабілітаційну бігову доріжку з перилами «Neblin»!

Це стало можливим завдяки підтримці наших надійних партнерів CreditPlus! Дякуємо!

​ПРОДОВЖУЄМО ПІДТРИМУВАТИ ФРОНТ!

Цього тижня Біржа Благодійності "ДоброДій" спільно з партнерами Конкорд Банк / Concord bank надали допомогу ЗСУ, котра загалом оцінюється у...

​400 000 ГРН НА ДОПОМОГУ ВАЖКОХВОРИМ ДІТЯМ ВІД CreditPlus!

Навіть у часи, коли усі зусилля спрямовані на захист суверенності України, наші партнери й друзі CreditPlus приходять на допомогу дітям...

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ