Останні новини

​ПРОДОВЖУЄМО АКУМУЛЮВАТИ СИЛИ ЗАДЛЯ ПЕРЕМОГИ!

Кропітка робота задля перемоги України триває! Цього тижня Біржа Благодійності «ДоброДій» спільно з партнерами Concord bank надали допомогу ЗСУ, що загалом оцінюється у 569 778 грн!

Одразу 3 військові підрозділи, котрі зараз виконують бойові завдання у різних регіонах України, отримали:

- Квадрокоптер Autel Evo Lite + Premium Bundle вартістю 70 000,00 грн;

- Квадрокоптер Autel EVO II Dual Rugged Bundle (640T) V2 вартістю 238 500,00 грн;

- Планшет TAB P11 PRO LTE 11.5 вартістю 24 900,00 грн;

- Тепловізор ThermEye Cyclops 335 вартістю 73 300,00 грн;

- Екіпірування в асортименті на загальну суму 129 905,00 грн.

Concord bank відомий своєю проактивною позицією і тим, що дбає про своїх працівників (соцпакет, медичне страхування та навіть послуги психолога). Із початком повномасштабної війни за підтримки Біржа Благодійності «ДоброДій» банк розширив межі турботи про своїх співробітників. Так, брат працівниці Concord bank, що вступив до лав захисників України, отримав комплект екіпірування на загальну вартість 33 173 грн.

Війна триває. Захисники на передовій розраховують на підтримку з тилу, оскільки у різних підрозділів ЗСУ постійно оновлюються актуальн потреби! Долучитися до важливого спецпроєкту та допомогти Україні можна тут.

Наша сила у єднанні!

#доброЗСУ

Разом з партнерами Біржі ми продовжуємо підтримувати українських військових та намагаємось вчасно забезпечувати найнеобхіднішим обладнанням та амуніцією. Протягом минулого тижня...

58,2 МЛН ГРН ЗА 5 МІСЯЦІВ БОРОТЬБИ!

Підіб'ємо підсумки роботи Біржі за весь період війни й за липень зокрема. З початку повномасштабного вторгнення до 31 липня завдяки...

​8 РОКІВ ПОРУЧ З ТИМИ, ХТО ДІЙСНО ПОТРЕБУЄ ДОПОМОГИ!

Сьогодні Біржа Благодійності “ДоброДій” святкує свій День Народження!

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ