Останні новини

ЗВІТ: УКРАЇНСЬКА МУЗИКА ДОПОМАГАЄ ЗСУ!

У липні відбувся благодійний міні-тур містами України музичного гурту Кімната Гретхен на підтримку ЗСУ. Оператором благодійної допомоги виступила Біржа благодійності “ДоброДій”. Кошти на потреби українських військових відвідувачі концертів могли донейтити безпосередньо на подіях, а також долучатися до збору онлайн.

В рамках цього проєкту було зібрано трохи більше 100 000 гривень. Завдяки спільним зусиллям музикантів, організаторів та партнерів (благодійної організації KS I HELPER та її засновника Антон Ткаченко, компанії MOVA brewing co, студії звукозаписуKS Records, ГайдаFest, Бандерштат - фестиваль українського духу, ВО “Твори Добро”) усі 100% зібраних коштів пішли на потреби української армії.

На зібрані кошти було придбано квадрокоптер DJI Mavic 3, і передано одному з підрозділів для більш ефективної роботи у “спекотних місцях”.
Дякуємо усім хто долучився фінансово, завітав на концерти туру чи просто підтримав інформаційно!

P.S. Збір коштів спецпроєкту Біржі для допомоги ЗСУ та військовим госпіталям триває і актуальний за посиланням на нашому сайті: https://248.dp.ua/projects/1201#pay.

Запрошуємо долучитись і у такий простий спосіб подякувати нашим збройним силам за кожен новий ранок життя в Україні!

​​3-річна Ніколь Михлик з вадою розвитку головного мозку отримала реабілітаційну бігову доріжку з перилами «Neblin»!

Це стало можливим завдяки підтримці наших надійних партнерів CreditPlus! Дякуємо!

​ПРОДОВЖУЄМО ПІДТРИМУВАТИ ФРОНТ!

Цього тижня Біржа Благодійності "ДоброДій" спільно з партнерами Конкорд Банк / Concord bank надали допомогу ЗСУ, котра загалом оцінюється у...

​400 000 ГРН НА ДОПОМОГУ ВАЖКОХВОРИМ ДІТЯМ ВІД CreditPlus!

Навіть у часи, коли усі зусилля спрямовані на захист суверенності України, наші партнери й друзі CreditPlus приходять на допомогу дітям...

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ