Останні новини

​«КВИТОК ДО ПЕРЕМОГИ»

Війна — це найжахливіший винахід людства. Вона лишає по собі зруйновані життя, людські долі, глибокі шрами. Про війни минулого людство дізнається сьогодні з підручників та музеїв. Сучасна визвольна героїчна війна в Україні продовжується, а її музеї будуть неодмінно створені після нашої Перемоги.

А сьогодні ми маємо справу з доказами військових злочинів загарбників на території нашої країни. Від українських військових, інколи на знак подяки за допомогу, ми у Біржі Благодійності «ДоброДій» отримуємо бойові трофеї. Самі по собі ці артефакти можуть викликати змішані відчуття. Але магія мистецтва та креативний підхід здатні змінювати полярність сприйняття.

Саме це покликані зробити неординарні українські художники, котрі працюють у різних жанрах та техніках, з різними формами та матеріалами, викарбовуючи власний неповторний стиль. Відтак, завдяки роботам Стаса Моторного, Романа Мирошниченка, Сергія Горбаня, Тетяни Адаменко та інших митців, бойові трофеї стануть унікальними арт-об’єктами та лотами благодійного аукціону.

Його презентація та продаж кількох експонатів відбудуться вже скоро — 19 листопада, в рамках всеукраїнського благодійного фестивалю «КВИТОК ДО ПЕРЕМОГИ». Цієї суботи для цього заходу о 17:00 двері відкриє патріотичний простір БЦ «Fabrika» (вул. Магдебурзького права, 4а, Дніпро). Важливою частиною фестивалю стануть живі виступи українських артистів: Krutь, SHUMEI та Кімната Гретхен.

Біржа Благодійності «ДоброДій» відповідає за повну прозорість та звітність по зібраним коштам з проданих лотів. Усі кошти з аукціону будуть переказані на спеціальний проект для збору на квадрокоптер DJI Mavic 3.

Подробиці про захід та квитки за посиланням: https://instagram.com/obiruch.ua


10-річна дівчинка, позбавлена батьківського піклування, отримала імпланти для корекції деформації нижніх кінцівок

Завдяки підтримці небайдужих, Біржа Благодійності «ДоброДій» придбала матеріали для операції - титанові імпланти, призначені для корекції деформації нижніх кінцівок, вартістю...

​ПІДОПІЧНІ БІРЖІ БЛАГОДІЙНОСТІ «ДОБРОДІЙ» ЗДОБУВАЮТЬ НОВІ ЗВИЧКИ НА КУРСАХ РЕАБІЛІТАЦІЇ!

Нещодавно заняття з реабілітологами почало одразу четверо важкохворих дівчат.

​ДОБРІ НОВИНИ: 10-РІЧНИЙ РОМА ЗНОВУ ЗМОЖЕ ЧУТИ!

В нашій повсякденній рутинній роботі у напрямку підтримки дітей з важкими діагнозами стаються і хороші новини.

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ