Останні новини

КОМПЛЕКС DJI MATRICE 300 RTK З ТЕПЛОВІЗОРОМ ДЛЯ «ДОНБАСУ»

Біржа Благодійності «ДоброДій» з перших днів повномасштабного вторгнення опікується Батальйон спеціального призначення «Донбас» в/ч 3035 і всебічно підтримує необхідним екіпіруванням та технікою.

Бійці батальйону «Донбас» були одними із перших, хто став на захист України від російських окупантів. Батальйон було сформовано у квітні 14 року з добровольців з усіх областей України. За час війни бійці «Донбасу» встигли побувати у найгарячіших точках на фронті: Іловайськ, Дебальцеве, Широкине, Авдіївка та інші українські міста.

29-го травня 2014 року, вже будучи загартованим у бойових зіткненнях, маючи перші перемоги та перші втрати, батальйон «Донбас» увійшов до складу Національна гвардія України , бійці якого зразково, сумлінно і чесно продовжують захищати суверенітет, територіальну цілісність і недоторканність України.

Цього разу, наші захисники отримали комплекс DJI Matrice 300 RTK з тепловізором вартістю 1 047 804 грн. Цей комплекс чудово проявив себе під час виконання бойових задач. Він вирізняється високоякісною камерою, дальністю польотів й швидкістю. Комплектація переданого обладнання включає:

  • Мультикоптер DJI Matrice 300 RTK - 1шт;
  • Камера з тепловізором DJI Zenmuse H20T - 1шт;
  • Інтелектуальний акумулятор DJI Matrice 300 Series TB60 Intelligent Flight Battery - 8шт;
  • Зарядна станція DJI Matrice 300 Series Part03 BS60 Intelligent Battery Station - 1шт.

За постійну допомогу, підтримку волонтерського руху, та з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера командування Батальйону Спецпризначення «Донбас» нагородило пам’ятною медаллю «За благодійну діяльність» керівницю Біржі Благодійності «ДоброДій» Лоліту Кузіну та представників Concord bank, Concord Fintech Solutions.

Маємо за честь співпрацювати з героями нашого часу! Продовжуємо робити усе можливе для підтримки української армії! Віримо в наших захисників і якнайшвидшу перемогу!

​ПРОФЕСІЙНІСТЬ ЗАВЖДИ НА ЧАСІ!

​Ніхто з нас не хотів, аби війна ставала звичним явищем. Але цей виклик нової реальності українці приймають з гідністю.

​ХИЖИЙ ПТАХ ВИЙШОВ НА ПОЛЮВАННЯ! ПРОЄКТ «КВІТИ ПЕРЕМОГИ» ЗІБРАВ 257 400 ГРН ДЛЯ ПОЛКУ «САФАРІ»

Проєкт «Квіти Перемоги» над яким протягом місяця працювала команда Біржі Благодійності «ДоброДій» у партнерстві з Асоціацією квіткових рітейлерів, та PRoector,...

​1 200 000 ГРН НА ДОПОМОГУ УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ! ПРОДОВЖУЄМО ПІДТРИМУВАТИ ФРОНТ!

Цілодобова робота задля перемоги України триває! Біржа Благодійності "ДоброДій" спільно з партнерами Конкорд Банк / Concord bank вчергове надали допомогу...

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ