Останні новини

​76 100 000 ГРН ЗА 9 МІСЯЦІВ ГЕРОЇЧНОГО СПРОТИВУ!

Ми у Біржі Благодійності «ДоброДій» щиро віримо, що наближення української перемоги та подальше відновлення України — щоденна задача кожного. Ми вдячні партнерам, з котрими щодня підтримуємо військових, медиків, важкохворих дітей.

В період з початку повномасштабного вторгнення до кінця листопада завдяки спільним зусиллям усіх партнерів Біржі ми надали допомогу, що загалом оцінюється в 76,1 млн грн! Серед іншого, допомогу отримали:

  • ЗСУ — на 55 млн грн
  • опорні лікарні — на 5,4 млн грн
  • важкохворі діти — на 3,1 млн грн
  • також ми надали гуманітарну допомогу загальною вартістю у 12,6 млн грн.

А протягом одного лише листопада за підтримки Конкорд Банк / Concord bank, Concord Fintech Solutions та інших партнерів Біржа Благодійності «ДоброДій» надала допомогу, що оцінюється у 5,2 млн грн! Зокрема:

  • ЗСУ — на 3,8 млн грн. Подробиці про звіти й передачі військовим можна дізнатись за хештегом #доброЗСУ
  • Опорним лікарням – на 700 тис грн.
  • У листопаді ми допомогли 27 важкохворим дітям: придбали медикаменти, вартісні витратні матеріали, оплатили важливі лабораторні дослідження і курси реабілітацій на загальну суму 700 тис грн.

Серед іншого, нам вдалось придбати надпотужні слухові апарати «Oticon Play PX 2 mini» для 11-річного Артема Слюсара (https://248.dp.ua/projects/1294) та інвалідний візок «Форвард-ОРТО «Джуніор плюс» для 9-річного Юри Колесника (https://248.dp.ua/projects/1297).

Дякуємо партнерам Біржі! Разом ми здатні об'єднатись у непереможну силу, що підтримує Україну і на фронті, і в тилу!

​ПРОФЕСІЙНІСТЬ ЗАВЖДИ НА ЧАСІ!

​Ніхто з нас не хотів, аби війна ставала звичним явищем. Але цей виклик нової реальності українці приймають з гідністю.

​ХИЖИЙ ПТАХ ВИЙШОВ НА ПОЛЮВАННЯ! ПРОЄКТ «КВІТИ ПЕРЕМОГИ» ЗІБРАВ 257 400 ГРН ДЛЯ ПОЛКУ «САФАРІ»

Проєкт «Квіти Перемоги» над яким протягом місяця працювала команда Біржі Благодійності «ДоброДій» у партнерстві з Асоціацією квіткових рітейлерів, та PRoector,...

​1 200 000 ГРН НА ДОПОМОГУ УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ! ПРОДОВЖУЄМО ПІДТРИМУВАТИ ФРОНТ!

Цілодобова робота задля перемоги України триває! Біржа Благодійності "ДоброДій" спільно з партнерами Конкорд Банк / Concord bank вчергове надали допомогу...

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ