Останні новини

ЯК МИ НЕ ЗАСТРЯГЛИ У ЛЮТОМУ І ПРОДОВЖУЄМО РУХАТИСЬ ДАЛІ

Рік тому з усіма нами трапилось те, що назавжди змінило життєві, особисті та професійні пріоритети кожного свідомого українця. Прихід великої руйнівної війни на всю територію нашої країни перетворив щоденну рутинну діяльність Біржі Благодійності «ДоброДій» на мистецтво виживання, а безупинну допомогу українській армії - на нову філософію.

Такі ж трансформації відбулись і з нашими постійними надійними партнерами, Concord Fintech Solutions. Інновації та розвиток тепер органічно співіснують з наполегливою роботою усієї екосистеми заради Перемоги України. У цьому короткому відео - лише верхівка айсбергу під назвою «титанічна праця для підтримки української армії». Але навіть з цього стислого звіту можна зробити висновки про те, що нас не зламати!

1 656 131 ГРН НА ДОПОМОГУ ЗСУ!

​Біржа Благодійності “ДоброДій” невпинно підтримує захисників України у найгарячіших точках. Віримо, що злагоджена робота тилу допоможе нашим героям швидко та...

​25 000 ГРН НА ДОПОМОГУ ВАЖКОХВОРИМ ДІТЯМ!

Підопічні Біржі Благодійності «ДоброДій» отримали допомогу завдяки співробітникам @concord.ua , котрі внесли важливі внески у збори на лікування дітей.

​5-РІЧНИЙ СЕМЕН ЗМОЖЕ ЧУТИ І РОЗВИВАТИСЬ ЗАВДЯКИ ВАШІЙ ПІДТРИМЦІ!

5-річний підопічний Біржі Благодійності “ДоброДій” Семен Іваницький отримав довгоочікувані слухові апарати!

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ