Останні новини

​ДРОНИ, ГАДЖЕТИ ТА ЕКІПІРУВАННЯ ДЛЯ ЗСУ ТА НГУ!

Бійці Української Армії щохвилини чинять опір загарбникам нашої землі, здійснюючи героїчну місію Визволення, наближення Перемоги та становлення нової України. Задача кожного, хто тримає тил — допомагати фронту та зберігати ефективність і злагодженість всередині країни.

Біржа Благодійності «ДоброДій», заручившись підтримкою партнерів ConcordBank, Concord Fintech Solutions та донейторів, продовжує проєкти з допомоги армії. Протягом попередніх тижнів одразу 10 підрозділів Збройних Сил та Національної Гвардії України отримали допомогу, що загалом оцінюється у 1 759 068 грн!

Бійці підрозділів ЗСУ та НГУ отримали дрони, електронні гаджети, екіпірування та спеціальну техніку. Все це необхідно для ефективного виконання актуальних бойових задач на різних ділянках фронту. Серед іншого, ми передали:

  • 9 квадрокоптерів DJI Mavic 3 Fly More Combo на загальну суму 901 350 грн;
  • квадрокоптер DJI Mavic 3T вартістю 219 400 грн;
  • 7 тепловізорів ThermEye Cyclops 335 на загальну суму 407 750 грн;
  • гаджети (ноутбуки, планшети) та спецтехніку (металошукачі та інше) в асортименті на загальну суму 132 756 грн;
  • екіпірування та тактичне спорядження на загальну суму 97 812 грн.

Ми вдячні партнерам та благодійникам за підтримку спецпроєкту з допомоги українській армії! Кожна невелика цеглинка вашої участі стає вагомою частиною великого і міцного фундаменту майбутнього України! Зробити свій внесок у спільну побудову нашого світлого завтра ви завжди можете за посиланням: https://248.dp.ua/projects/1201#pay.

Закликаємо підтримати Сили нашого спротиву та визволення вже сьогодні!
Слава Україні!

​Ми продовжуємо звітувати про перебіг реабілітаційних занять наших підопічних

Зараз на курсах реабілітації перебувають одразу 5 дітей з важкими діагнозами.

​Новий робочий тиждень для Біржі Благодійності “ДоброДій” розпочався з позитивних новин

Наш маленький підопічний Тимофій Ткачук нарешті отримав суміші спеціального харчування, котрі необхідні для нормального функціонування організму хлопчика, виснаженого гормональною терапією.

#звітДобрихДій

​Весна — у розпалі. Тим часом реабілітаційні заняття кількох підопічних Біржі Благодійності «ДоброДій» тільки набирають обертів.

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ