Останні новини

17-річна Марина Губа отримала надпотужні сучасні слухові апарати!

Друзі, поспішаємо поділитися чудовою новиною! 17-річна Марина Губа отримала надпотужні сучасні слухові апарати!

Дівчина народилася з важким діагнозом — перинатальним гіпоксично-травматичним ураженням ЦНС. Внаслідок вроджених патологій у неї з'явилися проблеми зі слухом. У квітні 2015 року під час чергового обстеження лікарі виявили погіршення слуху.

Марина практично не чула. Вона не могла повноцінно спілкуватися з однолітками. Марині доводилось увесь час перепитувати. Через це вона була замкнутою, мало спілкувалась, а більшу частину часу проводила вдома за комп'ютером.

Для забезпечення слухомовного розвитку та соціальної адаптації Марині було призначено бінауральне протезування слуховими апаратами Oticоn. У 2016 році дівчині встановили довгоочікувані апарати.

З того часу життя дитини докорінно змінилося: у Марини покращилось мовлення, вона стала краще навчатися, стала більш відкритою у спілкуванні. Але через 7 років слухові апарати почали виходити із ладу.

А мама, що виховує доньку самотужки, не могла придбати дороговартісні слухові апарати. До того ж, через постійні обстріли міста російськими військами, родина вимушено покинула рідну домівку у Нікополі.

Спільними зусиллями ми зібрали необхідну суму і придбали слухові апарати для Марини! Це стало можливим завдяки підтримці рідних і близьких родини, партнерів Біржі.

Тепер життя дівчини не зануриться у тишу! Марина зможе розвиватися, навчатися, спілкуватися з друзями й радіти життю!


ГРАНТ НА НАВЧАННЯ ВІД CONCORD FINTECH SOLUTIONS

Наш освітній грант - чудова можливість для винахідливих, амбітних, енергійних та завзятих мрійників, котрі вже у старшому шкільному віці точно...

МОБІЛЬНИЙ ШИНОМОНТАЖ ДЛЯ ЗСУ: ПЛЮС ДО ШВИДКОСТІ, МАНЕВРЕНОСТІ ТА ЕФЕКТИВНОСТІ

Біржа Благодійності «ДоброДій» за підтримки першої в Україні відкритої фінтех-екосистеми Concord Fintech Solutions, та у партнерстві з благодійним фондом «UA.NOVA»,...

ОЛЕНА СОСЄДКА - СПІВЗАСНОВНИЦЯ БІРЖІ БЛАГОДІЙНОСТІ «ДОБРОДІЙ» - ЗАПОЧАТКУВАЛА ПРЕМІЮ НА ЧЕСТЬ ЗАГИБЛОГО НА ФРОНТІ ВЧИТЕЛЯ - СЕРГІЯ СТОЛБЦОВА

6 травня у Дніпрі відбулося урочисте нагородження лауреатів премії імені вчителя Сергія Столбцова. Грошові винагороди у розмірі від 2 500...

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ