Останні новини

ГРАНТ НА НАВЧАННЯ ВІД CONCORD FINTECH SOLUTIONS


Наш освітній грант - чудова можливість для винахідливих, амбітних, енергійних та завзятих мрійників, котрі вже у старшому шкільному віці точно знають, що змінюватимуть Україну на краще! Взяти участь у грантовому конкурсі та виграти оплату навчання - просто! Достатньо лише поділитись своїм баченням того, як саме оновлюватиметься наша країна завдяки інтелекту та ідеям нового покоління!

Що таке грант на навчання від Concord Fintech Solutions?

CFS надасть трьом переможцям конкурсу індивідуальні гранти в еквіваленті 50 000 гривень на оплату подальшого навчання. Основна мета гранту - інвестиція в майбутнє України, шляхом підтримки в здобутті бажаної освіти найбільш обдарованих випускників Дніпровського ліцею інформаційних технологій та сприяння всебічному розвитку і розкриттю потенціалу майбутніх студентів.

Хто є організатором цього проекту?

Олена Сосєдка - мама 6 дітей, співзасновниця першої в Україні фінтех-екосистеми Concord Fintech Solutions, Голова наглядової ради та акціонер ConcordBank, започаткувала освітню програму для Дніпровського ліцею інформаційних технологій.

Грант на навчання від Concord Fintech Solutions реалізується в рамках даної освітньої програми. Фінансування проєкту взяв на себе ConcordBank, а в якості операційного фонду виступає Біржа Благодійності «ДоброДій».

Хто може взяти участь?

Взяти участь у грантовому конкурсі можуть учні Дніпровського ліцею інформаційних технологій, котрі закінчують 11 клас у 2023 році.

Що отримають переможці?

3 переможці конкурсу отримають індивідуальні гранти в еквіваленті 50 000 гривень. Призначення гранту — оплата подальшого навчання.

На що можна витратити кошти?

Переможці можуть використати грант або у закладі, де здобуватимуть вищу освіту, або за місцем відвідування додаткових курсів. Форма навчання значення не має. Переможці самостійно вирішують, який саме навчальний заклад, освітній курс обрати.

Зверніть увагу: допомога виключно безготівкова — кошти будуть перераховані на рахунок навчального закладу, організатора освітнього курсу. Якщо вартість навчання перевищує 50 000 грн, різницю доплачує переможець самостійно.

Етапи проведення конкурсу:

Як взяти участь у конкурсі?

Для участі конкурсант повинен:

  1. Написати есей на тему: «Україна — країна можливостей. Ідеї відновлення і розвитку.»;
  2. Створити коротку відеопрезентацію себе та основної думки есею;
  3. Заповнити заявку, прикріпити до неї есей та відеопрезентацію, надіслати їх нам до 08.06.2023 року включно.

Вимоги до есею та відеопрезентації: https://bit.ly/3MxNrJo

Надіслати заявку:

https://forms.gle/EeRJDDp2EFp7HXBb9Критерії оцінювання робіт:

  • унікальність запропонованої ідеї та актуальність її реалізації для умов України у найближчому майбутньому;
  • якість та доступність викладення матеріалу автором;
  • практична цінність запропонованої ідеї і те, наскільки реально буде втілити її в життя;
  • логічність і повнота висновків.

Хто оцінює роботи?


17-річна Марина Губа отримала надпотужні сучасні слухові апарати!

Спільними зусиллями ми зібрали необхідну суму і придбали слухові апарати для Марини! Це стало можливим завдяки підтримці рідних і близьких...

МОБІЛЬНИЙ ШИНОМОНТАЖ ДЛЯ ЗСУ: ПЛЮС ДО ШВИДКОСТІ, МАНЕВРЕНОСТІ ТА ЕФЕКТИВНОСТІ

Біржа Благодійності «ДоброДій» за підтримки першої в Україні відкритої фінтех-екосистеми Concord Fintech Solutions, та у партнерстві з благодійним фондом «UA.NOVA»,...

ОЛЕНА СОСЄДКА - СПІВЗАСНОВНИЦЯ БІРЖІ БЛАГОДІЙНОСТІ «ДОБРОДІЙ» - ЗАПОЧАТКУВАЛА ПРЕМІЮ НА ЧЕСТЬ ЗАГИБЛОГО НА ФРОНТІ ВЧИТЕЛЯ - СЕРГІЯ СТОЛБЦОВА

6 травня у Дніпрі відбулося урочисте нагородження лауреатів премії імені вчителя Сергія Столбцова. Грошові винагороди у розмірі від 2 500...

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ