Останні новини

​ДОПОМОГА —​ ЖИТТЄВО НЕОБХІДНА, ЯК КИСЕНЬ! СПЕЦОБЛАДНАННЯ ДЛЯ МЕДЦЕНТРУ РОДИННОГО ЗДОРОВ’Я ВІД БІРЖІ БЛАГОДІЙНОСТІ “ДОБРОДІЙ”

Під час війни в Україні лікарні — це справжні форпости надії, милосердя та екстренної допомоги. Розуміючи надзвичайно важливу місію українських медиків сьогодні, Біржа Благодійності “ДоброДій” не припиняє працювати у напрямку всебічної підтримки медичних закладів.

Регіональний медичний центр родинного здоров'я у Дніпрі — як велике серце, що б’ється заради порятунку українців. Колосальні обсяги роботи обумовлюють більші потреби в якісному медичному обладнанні та медикаментах. Цього разу Біржа Благодійності «ДоброДій» посприяла встановленню обладнання кисневого генератора, а саме профінансувала роботи з його підключення до системи киснепостачання до відділень лікарні.

Це дало можливість бути незалежними в забезпеченні пацієнтів киснем, який вкрай необхідний для підтримки життєдіяльності, а також має можливість функціонувати в період блекаутів. Іноді допомога - дійсно життєво необхідна, як кисень. І в даному випадку — це не метафора.

Ми вдячні українським медикам за героїзм, а партнерам - за небайдужість, згуртованість та готовність завжди прийти на допомогу! Наша сила — у єднанні та взаємній підтримці!


10-річна дівчинка, позбавлена батьківського піклування, отримала імпланти для корекції деформації нижніх кінцівок

Завдяки підтримці небайдужих, Біржа Благодійності «ДоброДій» придбала матеріали для операції - титанові імпланти, призначені для корекції деформації нижніх кінцівок, вартістю...

​ПІДОПІЧНІ БІРЖІ БЛАГОДІЙНОСТІ «ДОБРОДІЙ» ЗДОБУВАЮТЬ НОВІ ЗВИЧКИ НА КУРСАХ РЕАБІЛІТАЦІЇ!

Нещодавно заняття з реабілітологами почало одразу четверо важкохворих дівчат.

​ДОБРІ НОВИНИ: 10-РІЧНИЙ РОМА ЗНОВУ ЗМОЖЕ ЧУТИ!

В нашій повсякденній рутинній роботі у напрямку підтримки дітей з важкими діагнозами стаються і хороші новини.

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ