Останні новини

До уваги партнерів, отримувачів допомоги та всіх зацікавлених осіб!

Розуміємо, що усіх сколихнула новина про ситуацію, що склалася довкола ConcordBank. Ми висловлюємо нашу беззаперечну підтримку та слова подяки нашим головним партнерам по добрим справам за роки плідної співпраці!

Попри те, що Біржа Благодійності «ДоброДій» є самостійним організмом, було б несправедливим не наголосити на тому, що без участі нашого партнера нам значно важче було б відповідати викликам сьогодення, а тим більше - розвиватись і масштабуватись під час великої війни в Україні.

Тільки за період з початку повномасштабного вторгнення ConcordBank підтримав благодійні ініціативи Біржі = інвестував у наближення нашої перемоги 103 484 375 грн! Завдяки чому ми змогли задовольнити понад 300 запитів різного масштабу (від бронежилета та шолома до комплексу БПЛА та великої партії військових вантажівок) від підрозділів ЗСУ, НГУ, ТрО, НацПолу, парамедиків.

Вважаємо за доцільне зазначити, що Біржа Благодійності «ДоброДій» продовжує існувати, працювати, допомагати. Адже ми не можемо зупинити наші проєкти і відмовити потребуючим допомоги.

Прийом благодійних внесків тимчасово здійснюється виключно за новими банківськими реквізитами фонду:

Отримувач: БФ «БІРЖА БЛАГОДІЙНОСТІ «ДОБРОДІЙ»
ЄДРПОУ 39308149
р/р IBAN UA553282090000026002000025224
АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «ПІВДЕННИЙ» МФО 328209

Приносимо вибачення за технічні незручності. Найближчим часом проблему буде вирішено.

Пам'ятайте: для Добрих Дій відсутні перешкоди!

Новини про Марійку Масич, що бореться за своє життя у Центрі матері та дитини

8-місячна дівчинка із атрезією стравоходу нарешті дихає самостійно! На жаль, немовля зіштовхнулось із новим викликом.

​800 000 ГРН НА ОНОВЛЕНУ ТРАВМАТОЛОГІЧНУ ОПЕРАЦІЙНУ У ДНІПРОВСЬКІЙ ЛІКАРНІ!

Лікарі центру працюють понаднормово, буквально на виснаження, а технічні умови деяких приміщень донедавна не відповідали вимогам використання сучасної медичної апаратури.

​​200 000 ГРН НА ДОПОМОГУ ВАЖКОХВОРИМ ДІТЯМ ВІД CREDITPLUS !!!

Тішимося, що маємо надійних партнерів, таких як CreditPlus, котрі розділяють наші цінності та принцип системної допомоги. Вкотре наші друзі приходять...

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ