Останні новини

ВАНЯ КУРИЛО ОТРИМАВ ДОВГООЧІКУВАНІ СЛУХОВІ АПАРАТИ!

Ми завжди раді ділитися новинами щодо закриття зборів на потреби наших юних підопічних. І сьогодні звітуємо про те, що 10-річний Ваня Курило, що має двобічну нейросенсорну приглухуватість ІІІ ступеню, отримав довгоочікувані надпотужні слухові апарати!

Цей проєкт нам вдалося реалізувати у колаборації з нашими колегами — благодійним фондом “Помагаєм”. Для Івана було придбано і встановлено сучасні слухові апарати вартістю 124 000 грн!

Іван — товариська і добра дитина. Він любить фантазувати й гратися «Лего». Хлопчик дуже сумує за друзями з рідного міста Часів Яр на Донеччині, яке родина змушена була покинути внаслідок війни. У Дніпрі він поки що не знайшов друзів. Усе його спілкування з однолітками проходить онлайн.

Тепер завдяки новим сучасним слуховим апаратам Ваня зможе продовжити повноцінно розвиватися, навчатися й рости! Дякуємо усім, хто долучився до збору!

Новини про Марійку Масич, що бореться за своє життя у Центрі матері та дитини

8-місячна дівчинка із атрезією стравоходу нарешті дихає самостійно! На жаль, немовля зіштовхнулось із новим викликом.

​800 000 ГРН НА ОНОВЛЕНУ ТРАВМАТОЛОГІЧНУ ОПЕРАЦІЙНУ У ДНІПРОВСЬКІЙ ЛІКАРНІ!

Лікарі центру працюють понаднормово, буквально на виснаження, а технічні умови деяких приміщень донедавна не відповідали вимогам використання сучасної медичної апаратури.

​​200 000 ГРН НА ДОПОМОГУ ВАЖКОХВОРИМ ДІТЯМ ВІД CREDITPLUS !!!

Тішимося, що маємо надійних партнерів, таких як CreditPlus, котрі розділяють наші цінності та принцип системної допомоги. Вкотре наші друзі приходять...

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ