Останні новини

400 000 ГРН ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ З ВАЖКИМИ ДІАГНОЗАМИ! ДЯКУЄМО CREDITPLUS ЗА ДОПОМОГУ ТА СПІВПРАЦЮ!

Навіть у часи, коли усі зусилля спрямовані на захист суверенності України, наші партнери й друзі CreditPlus приходять на допомогу важкохворим маленьким пацієнтам дітям! Дякуємо за ваші добрі серця!

Цього разу завдяки вашій безцінній допомозі курси реабілітацій найближчим часом почнуть чимало юних підопічних Біржі Благодійності “ДоброДій”. Серед них:

Багатьом дітям необхідні регулярні реабілітаційні заняття, тому вони розраховують на постійну підтримку. Завдяки благодійним внескам від наших партнерів на крок ближчими до планових реабілітаційних курсів стали:

Кошти від партнерів забезпечили медикаментами на найближчий час піврічну Марійку Масич (https://248.dp.ua/projects/1460). А також наблизили до операції 15-річну Дашу Щербаненко зі сколіозом (https://248.dp.ua/projects/1454) і 11-річного Кирила Пономаренка з ДЦП (https://248.dp.ua/projects/1451). А ще поповнили збір Вероніки Галицької, що сподівається на спецхарчування (https://248.dp.ua/projects/1463).


Також завдяки партнерам на крок до омріяних слухових апаратів стали ближчими наші підопічні з серйозними вадами слуху: 10-річна Олеся Головко (https://248.dp.ua/projects/1401), 12-річний Мухаммад Цебенко (https://248.dp.ua/projects/1430) та 10-річний Рома Подтьосов (https://248.dp.ua/projects/1465).

Credit Plus, дякуємо за своєчасну допомогу важкохворим дітям та за підтримку принципу системної допомоги!

Новини про Марійку Масич, що бореться за своє життя у Центрі матері та дитини

8-місячна дівчинка із атрезією стравоходу нарешті дихає самостійно! На жаль, немовля зіштовхнулось із новим викликом.

​800 000 ГРН НА ОНОВЛЕНУ ТРАВМАТОЛОГІЧНУ ОПЕРАЦІЙНУ У ДНІПРОВСЬКІЙ ЛІКАРНІ!

Лікарі центру працюють понаднормово, буквально на виснаження, а технічні умови деяких приміщень донедавна не відповідали вимогам використання сучасної медичної апаратури.

​​200 000 ГРН НА ДОПОМОГУ ВАЖКОХВОРИМ ДІТЯМ ВІД CREDITPLUS !!!

Тішимося, що маємо надійних партнерів, таких як CreditPlus, котрі розділяють наші цінності та принцип системної допомоги. Вкотре наші друзі приходять...

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ