Останні новини

Перший wine-meetup із грамотних інвестицій допоміг двом підопічним «ДоброДій»

12 травня відбувся Перший wine-meetup із грамотних інвестицій у Дніпрі — «Куди інвестувати від 1 000 у.е., аби вони принесли більше за депозит». Організаторами заходу виступили Біржовий університет та pr-агенція PRoector.

У події взяли участь більше 100 учасників, віком від 30 до 45 років. Серед них: IT-спеціалісти, підприємці малого та середнього бізнесу, очільники компаній, фінансові аналітики, інвестори, геймери, мандрівники. Усі ці люди цікавляться технологіями, криптовалютою, геймингом, фінансами, підприємництвом, спортом.

100% коштів з продажу квитків було направлено на допомогу важкохворим підопічним Біржі Благодійності «ДоброДій». Завдяки цим коштам, які стали заключним внеском у зборі, 16-річна Софія Нороха нарешті отримала довгоочікувані слухові апарати (https://248.dp.ua/projects/1359). А 8-річний Андрій Кішінський з ДЦП (https://248.dp.ua/projects/1413) пройшов курс реабілітації.

Дякуємо організаторам події за чудові ініціативи, котрі підтримують маленьких українців!

Новини про Марійку Масич, що бореться за своє життя у Центрі матері та дитини

8-місячна дівчинка із атрезією стравоходу нарешті дихає самостійно! На жаль, немовля зіштовхнулось із новим викликом.

​800 000 ГРН НА ОНОВЛЕНУ ТРАВМАТОЛОГІЧНУ ОПЕРАЦІЙНУ У ДНІПРОВСЬКІЙ ЛІКАРНІ!

Лікарі центру працюють понаднормово, буквально на виснаження, а технічні умови деяких приміщень донедавна не відповідали вимогам використання сучасної медичної апаратури.

​​200 000 ГРН НА ДОПОМОГУ ВАЖКОХВОРИМ ДІТЯМ ВІД CREDITPLUS !!!

Тішимося, що маємо надійних партнерів, таких як CreditPlus, котрі розділяють наші цінності та принцип системної допомоги. Вкотре наші друзі приходять...

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ