Останні новини

​ПРО ФОРМУВАННЯ ЧЕРГИ НА РЕАБІЛІТАЦІЙНІ ЗАХОДИ ДЛЯ ДІТЕЙ З ВАЖКИМИ ДІАГНОЗАМИ У 2024 РОЦІ

Шановні батьки! 20 вересня розпочнеться прийом запитів на надання допомоги у вигляді оплати реабілітаційних курсів у першій половині 2024 р.

Біржа Благодійності «ДоброДій» робить усе можливе, щоб із року в рік підтримувати більшу кількість важкохворих дітей. Ми допомагаємо з оплатою реабілітації 1 дитині 1 раз на рік.

До повномасштабного вторгнення і у 2022 році «ДоброДій» щороку витрачала понад 2 млн грн на оплату курсів реабілітації. У 2023 році, станом на сьогодні, ця сума вже складає близько 3 млн грн!

Усвідомлюючи великий попит (лише на Дніпропетровщині потребують реабілітації близько 3 000 дітей), ми вимушені формувати своєрідну чергу.

Просимо зауважити:
Додзвонитися до нас буде складно. Щоб прискорити процес запису, одразу надсилайте нам повідомлення у Viber на номер +380504094207. У повідомленні має бути наступна інформацію:

  • Хочемо стати у чергу на оплату реабілітації у першій половині 2024 р.
  • ПІБ, дата народження дитини
  • діагноз
  • ім’я законного представника, контактний номер телефону
  • бажаний реабілітаційний центр
  • бажаний місяць проходження (з січня до червня включно)

P. S. Черга на другу половину 2023 р сформувалась за 3 дні! Тож є ймовірність, що ви не встигнете записатися і вам доведеться чекати початку прийому запитів на другу половину 2024 року (про який ми повідомимо заздалегідь на наших офіційних сторінках).

Сподіваємося на ваше розуміння!

#відвертоPROдобро

Новини про Марійку Масич, що бореться за своє життя у Центрі матері та дитини

8-місячна дівчинка із атрезією стравоходу нарешті дихає самостійно! На жаль, немовля зіштовхнулось із новим викликом.

​800 000 ГРН НА ОНОВЛЕНУ ТРАВМАТОЛОГІЧНУ ОПЕРАЦІЙНУ У ДНІПРОВСЬКІЙ ЛІКАРНІ!

Лікарі центру працюють понаднормово, буквально на виснаження, а технічні умови деяких приміщень донедавна не відповідали вимогам використання сучасної медичної апаратури.

​​200 000 ГРН НА ДОПОМОГУ ВАЖКОХВОРИМ ДІТЯМ ВІД CREDITPLUS !!!

Тішимося, що маємо надійних партнерів, таких як CreditPlus, котрі розділяють наші цінності та принцип системної допомоги. Вкотре наші друзі приходять...

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ