Останні новини

​116 500 000 ГРН ДОПОМОГИ: “ДОБРОДІЙ” УОСОБЛЮЄ РУКУ ПІДТРИМКИ ТА ЗАХИСТУ У ВАЖКІ ЧАСИ

Ми разом продовжуємо переживати надскладний період, повністю зітканий з щоденних викликів та самовідданої праці. Попри все, Біржа Благодійності «ДоброДій» й надалі допомагає, піклується, підтримує, забезпечує необхідним тих, хто цього потребує.

Ми не призупинили жоден з напрямків роботи. Відтак, сьогодні можемо звітувати про те, що з 24.02.2022 р. до кінця вересня 2023 року завдяки спільним зусиллям усіх партнерів Біржі ми надали допомогу, що загалом оцінюється в 116 500 000 грн!

Головні сфери нашої діяльності - українські військові, лікарні та медустанови, маленькі українці з важкими діагнозами. Від початку повномасштабного військового вторгнення російських окупаційних військ в Україну і дотепер допомогу отримали:

  • ЗСУ — на 86 100 000 грн.
  • базові медичні заклади — на 8 200 000 грн.
  • важкохворі діти — на 8 700 000 грн.
  • лауреати премії імені вчителя С. Столбцова — на 200 000 грн.
  • отримувачі гуманітарної допомоги — на 13 300 000 грн.

Протягом вересня за підтримки партнерів Біржа Благодійності «ДоброДій» надала різним одержувачам допомогу, що загалом оцінюється у 700 000 грн.

Дякуємо кожному з донорів за довіру та участь у благодійних ініціативах. Зараз ваша підтримка, як ніколи, важлива! Зробіть свій внесок у добрі справи вже зараз! І нехай це стане ще однією вашою корисною звичкою та добрим ритуалом!

Підтримати будь-який з наших благодійних проєктів можна безпосередньо на офіційному сайті Біржі: www.248.dp.ua

​5 ГРУДНЯ — МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА

Волонтери в Україні зараз — це ідеалісти, романтики та відчайдухи. Люди, котрі знають, як віднайти в собі друге, а іноді...

ПРОДУКТИВНИЙ ЛИСТОПАД: ПРОДОВЖУЄМО НЕВПИННО ГЕНЕРУВАТИ ДОБРО!

Попередній календарний місяць для Біржі Благодійності “ДоброДій” хоч і був сповнений професійних викликів та додаткових задач, ми взяли впевнений робочий...

​РІЗДВЯНИЙ НАСТРІЙ ЗА ДОНАТ У «ЩЕДРИЙ ВІВТОРОК»!

Giving Tuesday (Щедрий Вівторок) - це день, який надихає мільйони людей в усьому світі робити добрі справи та популяризує культуру...

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ