Останні новини

«КИСЕНЬ» ДЛЯ ЗАХИСНИКІВ

Друга благодійна гастро-вечеря «КИСЕНЬ = ЖИТТЯ» від першої української альпіністки Антоніни Самойлової зібрала 193 000 грн. Ця героїчна жінка двічі підкорила Еверест та стала першою українською альпіністкою, котра піднялась на гору Манаслу.

За зібрані кошти придбано обладнання для евакуаційних екіпажів медичного батальйону «Госпітальєри» у зоні бойових дій. Адже травмовані військові потребують негайної медичної допомоги, включно з усуненням крововтрати та кисневого дефіциту.

Оскільки Антоніна мала спробу безкисневого сходження на Манаслу, вона розуміє небезпеку дефіциту кисню, і саме тому прагнула допомогти з придбанням медобладнання: 2 концентраторів кисню OLV-10 та портативного нагрівача крові та рідин MEQU.


Підігрівачі крові та інфузійних розчинів і кисневі концентратори допомагають забезпечити ефективне лікування та збереження життя військових. Пристрої допомагають збільшити готовність медбатальйонів до оперативного реагування на травми та надзвичайні ситуації.

Дякуємо Антоніні та співорганізаторам гастро-вечері - PR-агенції PRoector, ресторану “Веранда на Дніпрі” та усім хто долучився до ініціативи, а відповідно — інвестував у порятунок життів наших захисників!

​5 ГРУДНЯ — МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА

Волонтери в Україні зараз — це ідеалісти, романтики та відчайдухи. Люди, котрі знають, як віднайти в собі друге, а іноді...

ПРОДУКТИВНИЙ ЛИСТОПАД: ПРОДОВЖУЄМО НЕВПИННО ГЕНЕРУВАТИ ДОБРО!

Попередній календарний місяць для Біржі Благодійності “ДоброДій” хоч і був сповнений професійних викликів та додаткових задач, ми взяли впевнений робочий...

​РІЗДВЯНИЙ НАСТРІЙ ЗА ДОНАТ У «ЩЕДРИЙ ВІВТОРОК»!

Giving Tuesday (Щедрий Вівторок) - це день, який надихає мільйони людей в усьому світі робити добрі справи та популяризує культуру...

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ