Останні новини

​ДОБРІ НОВИНИ: 10-РІЧНИЙ РОМА ЗНОВУ ЗМОЖЕ ЧУТИ!

В нашій повсякденній рутинній роботі у напрямку підтримки дітей з важкими діагнозами стаються і хороші новини. Кожен маленький, здавалося б, крок вперед наших юних підопічних насправді є великою перемогою!

Нарешті підопічний Біржі Благодійності “ДоброДій” Роман Подтьосов отримав довгоочікувані слухові апарати! І це стало можливим завдяки підтримці кожного, хто долучився до збору коштів на потреби хлопця: https://248.dp.ua/projects/1465.

10-річний Роман із вадою слуху захоплюється баскетболом та айкідо. У нього багато друзів, він комунікабельний і з радістю спілкується як з однолітками, так і з дорослими. Минулого літа родина звернулась до нас за допомогою. Адже Рома потребував надпотужних сучасних слухових апаратів.

Протягом 6 місяців ми збирали необхідну суму, і ось нарешті, спільними зусиллями, придбали нові пристрої для хлопчика! У п’ятницю Роман разом із мамою отримали апарати й проконсультувались із лікарем щодо їх налаштування. Тепер Рома знову буде чути навколишній світ!

Ділимось добрими новинами про Вадима Яценка!

11-річний підопічний Біржі Благодійності «ДоброДій» отримав довгоочікуваний ортез!

​Ми продовжуємо звітувати про перебіг реабілітаційних занять наших підопічних

Зараз на курсах реабілітації перебувають одразу 5 дітей з важкими діагнозами.

​Новий робочий тиждень для Біржі Благодійності “ДоброДій” розпочався з позитивних новин

Наш маленький підопічний Тимофій Ткачук нарешті отримав суміші спеціального харчування, котрі необхідні для нормального функціонування організму хлопчика, виснаженого гормональною терапією.

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ