Останні новини

​ПІДОПІЧНІ БІРЖІ БЛАГОДІЙНОСТІ «ДОБРОДІЙ» ЗДОБУВАЮТЬ НОВІ ЗВИЧКИ НА КУРСАХ РЕАБІЛІТАЦІЇ!

Актуальні методи курсів реабілітацій та розвитку дітей та підлітків з важкими діагнозами на сьогодні є такими, що не викликають сумніву у ефективності. Так само, як і не викликає сумніву необхідність їх регулярного проходження для пацієнтів.

На цьому наголошують лікарі та спеціалісти; на цьому завжди наголошуємо ми, коли привертаємо увагу до історії кожного нашого підопічного. Нещодавно заняття з реабілітологами почало одразу четверо важкохворих дівчат. Серед них:

  • 2-річна Віка Лісовська з мікроцефалією, що займається у Центрі реабілітації дитини «Вікторія»;

  • 4-річна Єва Петрова з аутизмом і 8-річна Марія Левчук з ДЦП і вадою слуху, що відвідують заняття у Центрі іпотерапії «Росток життя»;

  • 7-річна Кіра Майборода, яка розвиває та здобуває нові вміння зі спеціалістами центру «Space clinic».

На заняттях діти покращують когнітивні навички, навички дрібної моторики, працюють над поліпшенням координації, рухів тощо. Ми тішимось, що завдяки вам допомогли важкохворим дітям почати планові курси занять зі спеціалістами!

Тим часом на вашу допомогу сподіваються й інші підопічні Біржі, котрі так само потребують важливих реабілітаційних занять вже найближчим часом. Підтримайте їх на нашому сайті www.248.dp.ua!

Ділимось добрими новинами про Вадима Яценка!

11-річний підопічний Біржі Благодійності «ДоброДій» отримав довгоочікуваний ортез!

​Ми продовжуємо звітувати про перебіг реабілітаційних занять наших підопічних

Зараз на курсах реабілітації перебувають одразу 5 дітей з важкими діагнозами.

​Новий робочий тиждень для Біржі Благодійності “ДоброДій” розпочався з позитивних новин

Наш маленький підопічний Тимофій Ткачук нарешті отримав суміші спеціального харчування, котрі необхідні для нормального функціонування організму хлопчика, виснаженого гормональною терапією.

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ