Ділимось добрими новинами про Вадима Яценка!
Робочий тиждень у розпалі, а ми, як завжди, раді звітувати про новий кейс допомоги одному з наших юних підопічних з важким діагнозом. Цього разу — ділимось добрими новинами про Вадима Яценка!
11-річний підопічний Біржі Благодійності «ДоброДій» отримав довгоочікуваний ортез! Вадим має ДЦП. Через це він не здатний самостійно сидіти, погано контролює голову та керує руками.
Вадим потребував встановлення спеціального ортезу для того, щоб стабілізувати суглоби, зменшити спастику, утримувати ноги у правильному положенні. Це дуже важливо, аби хлопець навчився робити перші самостійні кроки.
Минулого тижня завдяки підтримці наших вірних партнерів й друзів creditplus.ua Вадим напешті отримав ортез! Бажаємо йому сил та здоров’я, а з вами — ділимось невеличким фотозвітом.


Список зареєстрованих заявок на оплату реабілітації
УВАГА! РОЗПОЧИНАЄМО ПРИЙОМ ЗАЯВОК ДО ЧЕРГИ НА РЕАБІЛІТАЦІЮ
ЖИТТЯ ПІДЛІТКА ВІДТЕПЕР ЗВУЧАТИМЕ НА ПОВНУ: 15-РІЧНИЙ ЄГОР ОТРИМАВ СУЧАСНІ СЛУХОВІ АПАРАТИ!
У вас є проект?
НАПИШІТЬ НАМ