Останні новини

​23 ДИТИНИ З ВАЖКИМИ ДІАГНОЗАМИ ОТРИМАЛИ ДОПОМОГУ ВІД CREDITPLUS!

Завдяки регулярній підтримці та плідній співпраці з партнерами, Біржа Благодійності «ДоброДій» навіть зараз, у найбільш складні часи доби української незалежності, має можливість продовжувати працювати у одному з пріоритетних напрямків, котрий був і залишається основою нашої діяльності.

Йдеться про допомогу маленьким українцям із важкими діагнозами. І ось тепер, завдяки коштам від CreditPlus, 12 підопічних Біржі Благодійності «ДоброДій» з ДЦП та іншими неврологічними захворюваннями зможуть своєчасно розпочати планові реабілітаційні курси. Серед них:

Крім того, кошти від партнерів стали заключними у зборі для лікування 7-річного Володі Самофала з ураженням ЦНС. Наш маленький підопічний мав потребу у важливих дороговартісних медикаментах (https://248.dp.ua/projects/1548). Також завдяки внеску від CreditPlus поповнилися збори коштів для 6 дітей з важкими діагнозами, які сподіваються на планові заняття з реабілітологами. Це:

А ще партнери долучились до зборів для оплати медичних сервісів деяких інших підопічних Біржі. Серед них:

  • 8-річний Марк Дуцина з ДЦП, що потребує вертикалізатор (https://248.dp.ua/projects/1545);
  • 1,5-річна Ангеліна Пантюшина з вадою слуху, що сподівається на слухові апарати (https://248.dp.ua/projects/1581);
  • 16-річна Аня Ткаченко, що має ювенільний ідіопатичний артрит і потребує дорогих ліків (https://248.dp.ua/projects/1587);
  • 10-річна Мілана Петрова з ДЦП, що потребує складної вартісної операції на кульшових суглобах (https://248.dp.ua/projects/1582).

Дякуємо партнерам за чуйність, принципову позицію у питаннях підтримки юних українців та безцінні внески у здоров’я нації та розвитку нового покоління! Ви — взірець відповідального і дбайливого ставлення до дитинства, котрому завжди варто давати шанс на порятунок!

​БІРЖА БЛАГОДІЙНОСТІ «ДОБРОДІЙ» — ЛАУРЕАТ НАЦІОНАЛЬНОГО КОНКУРСУ «БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА — 2023»

20 червня ми отримали цю почесну нагороду на церемонії, де вшановували найкращих благодійників України.

Чимало дітей продовжують наполегливо долати наслідки патологій

Ми у Біржі Благодійності “ДоброДій” дуже сподіваємось, що це літо стане сезоном досягнень і розвитку для багатьох підопічних з важкими...

​14 ЧЕРВНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДОНОРА КРОВІ

Всесвітній день донора крові, котрий відзначається 14 червня — це додаткова нагода нагадати про важливість донорства.

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ